Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Czy piesio może plusika? 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ #pies #piesel #pokazpsa #slodziak

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  Hej, jakiś czas temu organizowałam #rozdajo ręcznie malowanych koszulek. Zdecydowaliście plusami, że mam namalować #testoviron. Niestety Mireczek, który wygrał przestał się odzywać, więc koszulka trafia na ponowne #rozdajo
  Losuję wśród plusującyach w piatek o 20:00.

  Zdjecie w pierwszym komentarzu, rozmiar L. Nauczona doświadczeniem uprzedzam że osoba, która wygra musi podać mi adres do wysyłki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  ***************************

  A jak już mamy kurtuazje za sobą, to chciałabym Wam pokazać ostatni projekt dla fana #vicecity z Norwegii. Klient jednak zmienił zdanie co do koloru i kurtka ze zdjęcia jest dostępna na sprzedaż. Mam też jeszcze dwa wolne terminy w tym miesiącu, gdyby ktoś szukał wyjątkowego prezentu. Przypominam że maluję na kurtkach, koszulkach czy bluzach. Mogę namalować gotową grafikę lub sama coś zaprojektować wg wytycznych.

  Mój instagram: www.instagram.com/bdk.art

  Pozdrawiam
  Daria
  pokaż całość

  odpowiedzi (53)

 • avatar

  Wyplusujmy w gorące pana taxówkarza, który zablokował tramwaj na Karmelickiej i nie chciał się cofnąć o pół metra bo on czeka na pasażerów az się wypakują. Przez niego jakieś sto osób musiało czekać aż łaskawie jego kienci się ogarną, pogadają i jeszcze śmieszkował sobie z nimi. W końcu ma badania, licencję i zna topografię miasta to mu wolno. Dziwie sie, że tramwajarz nie wyszedł i mu nie naj... bo już dzwonił a ten tylko się śmiał zeby czekał.
  Trzeba tępić takie robactwo. I dziwić sie, że ludzie ich nie lubią.
  #taxi #uber #uberhiv #janusze #krakow
  pokaż całość

  odpowiedzi (31)