Wpis z mikrobloga

Witam mirków i mirabelki!

Jako, że #zima już tuż za rogiem, a temperatura spada coraz bliżej zera, mamy dla was małe #rozdajo

Zestaw czterech zimowych produktów, dzięki którym na pewno nie spóźnicie się do pracy, albo na randkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1) K2 Alaska lub K2 Alaska ze skrobaczką - błyskawiczny odmrażacz do szyb
2) K2 Fox - antypara, zapobiega parowaniu szyb, nawet na kilka tygodni
3) K2 Gerwazy - odmrażacz do zamków
4) K2 Sil lub K2 Sil w wersji poręcznej - chroni przed przymarzaniem uszczelek

W moim przypadku, pierwsze skrobanie szyb zostało dzisiaj odbyte ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W rozdajo może wziąć udział każdy, kogo nick nie jest zielony. Wystarczy plusik.
Zwycięzce wybiorę jutro w godzinach 10-15. Powodzenia!

#samochody #k2auto #kosmetykaaut
Pobierz k2compl - Witam mirków i mirabelki!

Jako, że #zima już tuż za rogiem, a temperatur...
źródło: comment_IUcueTTF7LNglORRZuvI8GE7mZcqgi3H.jpg
  • 78
@Vister81: Cześć! Niestety, nie mamy w to wglądu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale jeśli chciałbyś wiedzieć czy jakiś produkt jest dostępny w sklepach w twojej okolicy, to mamy taką opcję w koszyku na naszej stronie
@LandrynkowyKalabrakSpustoszenia w moim przypadku nie. Na wszystkie szyby mam zaaplikowaną niewidzialną wycieraczkę Autolandu i to co się rozpuści wycieraczki zgarniają na bok. Jedynie podczas dużego mrozu, gdy silnik nie jest rozgrzany i wewnątrz nie dmucha ciepłym powietrzem na szybę, po ściągnięciu wody wycieraczkami potrafi momentalnie ściąć mrozem pozostałości których nie ściągnęły wycieraczki. Wtedy trzeba posiłkować się płynem do spryskiwaczy.
W sumie jak będę miał okazję wypróbuję kilka odmrażaczy na aucie mojej kobiety
Sranie w banie z tymi odmrażaczami że stacji każdy rozpuszcza lód by za chwilę zamarznąć na szybie. Gadanie że póki ciepłe powietrze nie leci z nawiewu to się tak będzie robić. Jakby mi ciepłe powietrze leciało z nawiewu po odpaleniu silnika to bym nie potrzebował takich preparatów. Z własnego doświadczenia najlepiej spisuje się ten od RR customs.