Wpis z mikrobloga

#hajnowka z RiGCz-em.

Z radością komunikujemy, że punkt "przyjęcie stanowiska wyrażającego sprzeciw wobec promocji i afirmacji ideologii tzw. Ruchów LGBT" został zdjęty z porządku obrad Rady Miasta Hajnówki stosunkiem głosów 12:4, przy jednym wstrzymującym się.

Ogromnie dziękujemy radnym Hajnówki za zajęcia stanowiska po stronie poszanowania godności każdego człowieka bez względu na jego narodowość, wyznanie, kolor skóry czy orientację seksualną. Mamy nadzieję, że więcej samorządów pójdzie w Wasze ślady.


XI sesję Rady Miasta Hajnówka transmitowała na żywo TV PODLASIE. https://www.youtube.com/watch?v=8-5XNPC2IlM

#podlasie #lgbt #bekazpisu
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andreth: ponoć są tacy, co w Hajnówce nie chcą innym dać uszanować Burego, na dodatek uważają, że blokowanie możliwości wyrażania swojego szacunku do Burego nie jest dyskryminacją. Czas na równość wreszcie. Dziś Bury, jutro cenzura internetu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andreth: ale gdzie jest to poszanowanie godności każdego człowieka bez względu na poglądy? Obrażasz mnie i dyskryminujesz tylko dlatego że się z Tobą nie zgadzam i mam odmienną opinię o Burym? Przecież to hipokryzja, że domagasz się czegoś, czego nie jesteś sama w stanie udzielić.
@Waspin ale co tu do rzeczy mają czyjekolwiek opinie? Żyją jeszcze naoczni świadkowie morderstw burego, a niektórzy z niego robią bohatera. Te prowokacyjne marsze wyklętych, po prostu nie mają prawa spotkać się z czymś innym niż z protestem.
W ogóle jaką można mieć opinię o paleniu kobiet i dzieci w stodołach? Bo Ukraińcy mordowali na Wołyniu, to na Podlasiu oberwało się Białorusinom? Że to zemsta niby? Ogarnij się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotre-gie: Zwróć uwagę - ja nie dyskutuję kim był Bury, ja mam swoje poglądy na jego temat i oczekuję że nie będę z ich powodu dyskryminowany. Piszesz mi "jak w ogóle można (...)" no można, na tym polega możliwość posiadania własnego zdania na dowolny temat. Ja nikogo do tego zdania nie przekonuję, ale mam prawo je posiadać.

Idąc dalej tym torem - ja nie protestuję przeciw LGBT i nie zatrzymuję ich
Piszesz mi "jak w ogóle można (...)"

@Waspin: napisałem "jaką można mieć (...)" a to kompletnie zmienia sens pytania. Według mnie w tej kwestii jest 0 albo 1. Nie można twierdzić, że czasem, w niektórych sytuacjach mordowanie dzieci jest ok.

Do reszty wypowiedzi nawet nie będę się odnosił, bo to standardowe przemycanie szownizmu pod płaszczykiem wolności słowa.
wciąga w wojnę ideologiczną, dyskryminuje jawnie, wyklina.

@Waspin: a powiedz mi jeszcze czym jest wyznaczanie trasy tak kontrowersyjnego marszu bezpośrednio pod cerkwią, w której akurat miała odbywać się ważna dla prawosławnych msza? No odpowiedz, po co akurat tam musiał iść ten jakże pokojowy i wolnościowy marsz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotre-gie: nie będę się odnosił do Twojej wypowiedzi w ogóle bo oczywiście natychmiast odbiegasz od meritum - jak rozumiem popierasz to, że OP-ka pod hasłami równości i tolerancji promuje tylko jedną opcję a drugą gnoi i robi z tego wielki cyrk o tym jak to się dyskryminuje biednych ludzi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotre-gie: jak widać nadal nie potrafisz się odnieść do prosto zadanego pytania. Pewnie selektywna ślepota ( ͡ ͜ʖ ͡) Ale też fajnie że odnosisz moje wypowiedzi na tło całego kraju. Myślę, że na tym właśnie polega ten problem - na hipermaksymalizacji
@Waspin: Misiu, nudzisz nie na temat, przekręcasz wypowiedzi i bezpodstawnie lamentujesz, że obrażajo. Idź sobie gdzie indziej płakusiać o to, że ktoś protestuje przeciwko czczeniu mordercy w domu jego ofiar, dobrze? Dyskryminująco i nietolerancyjnie mam ciebie dosyć w tym wątku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RandomowyMetal: W tym problem że to nie jest mój punkt widzenia tylko to co napisała Andreth. Przecież to ona jest zwolenniczką tolerancji dla wszystkich niezależnie od poglądów.