•  

@RobieZdrowaZupke: wysocy mężczyźni podniecają ogień pod stosem

•  

@RobieZdrowaZupke nie wiem jak z podnietą, ale koleżanka z pracy na około 180cm stwierdziła że niżsi faceci ją "brzydzą". Może coś w tym jest. ¯\(ツ)

•  

Na tonderze parują mnie panny, tylko za wzrost ;( (╥﹏╥)

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Rub3n: 193 cm a one 157,160 i165. Z żyrafa mnie nie sparowało.

•  

@RobieZdrowaZupke: niestety karzelki, nie tym razem, wysocy faceci kręcą laski jak jasna cholera ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

•  

@Zuchwaly_Pstronk: tak samo jak facetów duże cycki i kobiet

•  

A gówno prawda. Większość kobiet preferuje mężczyzn wyższych od siebie.

•  

@RobieZdrowaZupke Nie masz nawet pojęcia jak bardzo się mylisz

•  

@RobieZdrowaZupke: wysocy ruchają więcej, dlatego rośnie średni wzrost populacji. Tak przynajmniej twierdzi Gert Stulp na podstawie badań przeprowadzonych na 94 tyś Holendrow, nacji o średnio najwyższym wzroście w Europie. Z tym że najczęściej ruchają trochę wyżsi niż średnia, a nie dwumetrowe mutanty.

•  

@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: No już cii, bo ci żyły wyjdą na zakola. XD

•  

@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: może i preferują, ale ogarnięty facet bez kompleksów bez problemu ogarnie sobie nawet wyższą łaskę xD

•  

@RobieZdrowaZupke: Niestety muszę stwierdzić że wzrost to nie wszystko, mam 189 i mam średnie powodzenie. Większą robotę robi morda i muskulatura. A jak się jest dynamiczniakiem to już w ogóle.

•  

@ger4pp4 haha tak sobie tłumacz... Ile masz 169cm?

•  

@szeryf3city: nie, ja akurat jestem z mutantów.

•  

nie wiem jak z podnietą, ale koleżanka z pracy na około 180cm stwierdziła że niżsi faceci ją "brzydzą". Może coś w tym jest. ¯(ツ)/¯

@gokusan: kobieta 180 cm? Toż to jakiś mutant, a nie kobieta.

•  

tak samo jak facetów duże cycki i kobiet

@Rub3n: Masz rację, dokładnie tak samo, bo nie wszystkie kobiety podniecają się wysokimi, jak nie wszyscy mężczyźni "dużymi cyckami".

•  

@geuze: ta jasne a szczególnie jak ma 170 to chyba się tych kompleksów nabawi

•  

@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu
      Nie większość a wszystkie, oczywiście to nie znaczy że niscy nie mają szans bo nie tylko wzrost jest miarą atrakcyjności przecież.

•  

•  

@JurgenKaczowka: To chyba nie do mnie, tylko do tych, którzy wygłaszają te wysrywy o kobietach lecących na wysokich mężczyzn. Spotkali się raz albo dwa z taką sytuacją i generalizują.
      Prawda jest taka, że kobiety rzeczywiście chciałyby mieć wyższego mężczyznę (mój narzeczony ma parę cm więcej), ale nie wiem, skąd się wzięły te wymysły o 180+. Tak może i mówią jakieś karyny albo puste lale, ale dla mnie to wyznacznik niczego. Zauważyłam też, że niskie kobiety lubią takich sporo wyższych od siebie.

•  

jesli chodzi o wzrost to przegrywy maja 100 % racji, pokaz mi kobiete ktora woli nizszych mezczyzn, (spoiler: taka kobieta nie istnieje)

@OddajButa123: I ja się wtrącę. Niższych może i nie, bo jednak te parę cm więcej u mężczyzny sprawia, że kobieta czuje się lepiej. Ja na przykład czuję się mniejsza, słabsza i chroniona. To jest totalna bzdura, bo niby dlaczego wzrost miałby wpływać na bezpieczeństwo, a jednak tak jest i raczej ciężko cokolwiek z tym zrobić.
      Ja mam 171 cm wzrostu, a mój partner 176 cm i taka różnica już wystarcza, by czuć się komfortowo.

+: Monaco
    •  

•  

@JurgenKaczowka:

A robisz coś żeby się dowiedzieć?

Oczywiście, że tak. Niespecjalnie, bo mnie to za bardzo nie interesuje, ale rzucają mi się w oczy wysrywy przegrywów.
      Wyjaśniłam w dalszej części mojej wypowiedzi, jakie są moje obserwacje.
      Dodam jeszcze, że to idealna zasłona dla przegrywów. Łatwiej powiedzieć, że jestem za niski, niż że jest coś nie tak z moim charakterem.

•  

@didolo03: Szybko te standardy co do wysokości są podwyższane skoro 190 cm to już "niski"
      @OddajButa123: Istnieją. Poza tym w obrazku nie do końca o to chodzi. Jak ktoś ma 175 cm to jest "niski" ale i tak wyższy niż 90% kobie.
      @Cierniostwor: morda > wzrost

•  

•  

@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu Bo większość kobiet nie osiąga 170 cm wzrostu, więc siłą rzeczy przeciętny mężczyzna jest od nich wyższy. Zapytaj wysokich kobiet, co sądzą o męskim wzroście. Zdecydowana większość powie ci, że ma na to całkowicie wywalone.

•  

@JurgenKaczowka:

Czyli jednak obrazek dobrze zaadresowałem. Liczby by ci się przydały zamiast obserwatorium.

Zapytałeś, co robię sama, żeby się dowiedzieć. Co mogłabym robić więcej oprócz obserwacji, skoro mnie ten temat średnio interesuje?
      Ciekawa jestem, jakie to są Twoje liczby, na których opierasz swoją opinię. No dawaj jakieś statystyki, mądralo.

•  

•  

@Leilhani: No właśnie, Ty masz to w mniejszej skali (5cm różnicy ci styka), a inne kobiety, szczególnie te bardziej zakompleksione mają to w wyższej skali i potrzebują większego dominatora i ochroniarza iksde.

Szczególnie takie 150-165cm. Przecież jakby im dodać Twoje 5cm to mogłyby się z 170cm umawiać, a to jest mało prawdopodobne. Ja mam 180, ale spotkałem się z taką karyną, która tylko 190+ wybierała i widziała mnie z automatu jako 170... linijka u niej słabo działała i zaniżała mocno.

Ogólnie wynika to z dziecinności kobiet, robienia z siebie bezbronnych owieczek i z kompleksów. Przecież kobieta jak wparuje z kolesiem 200cm +120kg mięśni to wiadomo, ho, upolowała dużego zwierza. Ten rozstawi wszystkich po kątach, a ona będzie się czuła krulewną.

Zabawne to jest i mocno zwierzęce. Także tak myślą głównie prymitywne baby.

A co do wmawiania, że coś jest nie tak z charakterem, a nie wzrostem, czy innymi cechami wizualnymi... zabawne też jest to, że mając kiczowaty charakter, ale będąc atrakcyjnym - czy to kobietą, czy mężczyzną te osoby mają powodzenie i tutaj jakoś charakter się nie liczy za wiele. Także gadka o charakterze jest denna. Tak samo o pewności siebie - kiedy atrakcyjna osoba po prostu ma wyższą pewność, bo społeczeństwo ją ładuje w ten sposób i nie ma zdziwienia, że mało atrakcyjna osoba ma niższą.

tak samo jak facetów duże cycki i kobiet

@Rub3n: Zapewniam, że znajdziesz tony amatorów małych czy średnich, a nie dużych cycków u kobiet, zdecydowanie więcej niż kobiet, które nie marudzą o wzrost, czy inne sztywne cechy. Mężczyznom się po prostu podoba więcej kobiet, jakie by nie były. Nawet grube mają wyższe powodzenie, niż grubi mężczyźni. Nie ma żadnej równości, ot urodzić się kobietą to mieć powodzenie w 90% przypadków. Tylko naprawdę zdeformowane kobiety go nie mają więcej niż normalni mężczyźni, a nie z okładek gazet.

•  

https://incels.wiki/w/Scientific_Blackpill#tocHeight

@JurgenKaczowka: Risercze inceli xDDDDDD

Pokaż jedną osobę która daje o to jebanie poza incelami.

•  

@Hatespinner: No ja nie jestem incelem i daje o to jebanie, bo to badanie. A badania należy przeglądać i wiedzieć jak wyglądają realia - szczególnie zanim się komuś pociśnie niezasłużenie.

•  

•  

@RobieZdrowaZupke: potwierdzam mam 187 i żadna nie zagaduje. No chyba, że trzeba mieć już 195 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: DuzyKot
    •  

A badania należy przeglądać i wiedzieć jak wyglądają realia - szczególnie zanim się komuś pociśnie niezasłużenie.

@nowywinternetach: No już widzę jak incele wybierają, WCALE NIE TYLKO badania pasujące pod jedną teorię. xDD Weź mnie nawet nie rozśmieszaj.

No ja nie jestem incelem

Nie tobie to oceniać

•  

No już widzę jak incele wybierają, WCALE NIE TYLKO badania pasujące pod jedną teorię. xDD Weź mnie nawet nie rozśmieszaj.

No więc ty mnie rozśmiesz badania odwrotne do postawionej tezy, czyli np. że kobiety uwielbiają wybierać mężczyzn niższych, czy też 3x gorzej zarabiających od nich. Na pewno nie masz badań pod twoją tezę, więc nie możesz dyskutować o badaniach pod tezy innych.

Nie tobie to oceniać

@Hatespinner: Tym bardziej tobie. Incel to ktoś kto jest prawiczkiem nie z własnej woli. Taka jest definicja. A co ty możesz wiedzieć kto jest prawiczkiem? Dowodów nie masz póki sam nie rozprawiczysz - może to twoje fantazje?

+: Rv0000
    •  

No więc ty mnie rozśmiesz badania odwrotne do postawionej tezy, czyli np. że kobiety uwielbiają wybierać mężczyzn niższych, czy też 3x gorzej zarabiających od nich.

@nowywinternetach: No i ty nie jesteś incelem? Weź się zwijają z tego tematu matole.

Kurwa wieczna beka z inceli co widzą albo faceta we wszystkim lepszego od kobiety, albo 3x gorzej zarabiającego karakana. XDD

Na pewno nie masz badań pod twoją tezę, więc nie możesz dyskutować o badaniach pod tezy innych.

@nowywinternetach: Ty też nie masz żadnych badań, więc o chuj ci chodzi?

Tym bardziej tobie. Incel to ktoś kto jest prawiczkiem nie z własnej woli. Taka jest definicja. A co ty możesz wiedzieć kto jest prawiczkiem? Dowodów nie masz póki sam nie rozprawiczysz - może to twoje fantazje?

@nowywinternetach: Sorry, ale nie przelewaj swojego nieszczęśliwego dzieciństwa związanego z ojcem i wanną na innych ludzi. Mam to gdzieś co się u ciebie działo w domu.

Ale dzięki za takie implikacje, bo tylko potwierdziłeś swoją incelowatość, bo już ci żal i złość zeżarła dupę.

•  

No i ty nie jesteś incelem? Weź się zwijają z tego tematu matole.

@Hatespinner: xD hatespinner, adekwatny nick to tego bólu dupy który wywołałem. Bye, z tobą normalnej gadki nie będzie, więc szkoda na ciebie ryja strzępić.

Ty też nie masz żadnych badań, więc o chuj ci chodzi?

Masz tam barani łbie w linku. No ale musisz wrócić do podstawówki, by nauczyć się czytać. Jeśli nadal w niej nie jesteś, tym bardziej szkole specjalnej.

•  

bólu dupy który wywołałem

@nowywinternetach: Wywoływanie swojego własnego bólu dupy - pasuje do incela. Wszystko się zgadza.

•  

@Hatespinner: Zgadza się jak ty w seksie analnym z prawiczkami o których marzysz xD Zabawny jesteś, zbieraj klocki i idź się ucz, zamiast pyskować w necie.

•  

jak ty w seksie analnym z prawiczkami o których marzysz

@nowywinternetach: Oho, Znowu projekcja rodzinnych fiksacji na innych ludzi. Nie jest dobrze z tobą incelu.

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@nowywinternetach:

No właśnie, Ty masz to w mniejszej skali (5cm różnicy ci styka), a inne kobiety, szczególnie te bardziej zakompleksione mają to w wyższej skali i potrzebują większego dominatora i ochroniarza iksde.

O lol, no nie do końca tak. Po prostu taki mi się trafił. Nigdy żaden niższy ode mnie mężczyzna się mną nie interesował. Interesowali się znacznie wyżsi od mojego obecnego partnera, ale nawet nie porównywałam mężczyzn przez pryzmat wzrostu.

Ogólnie wynika to z dziecinności kobiet, robienia z siebie bezbronnych owieczek i z kompleksów. Przecież kobieta jak wparuje z kolesiem 200cm +120kg mięśni to wiadomo, ho, upolowała dużego zwierza

Może u karyn tak jest. Ja zwyczajnie lubię to, że mój partner ma parę centymetrów więcej, bo gdy mnie przytuli, to jestem "schowana", jest mi ciepło i bezpiecznie. Nie umiem tego inaczej wyjaśnić. Gdybym była wyższa od niego, czułabym się jak niania.

zabawne też jest to, że mając kiczowaty charakter, ale będąc atrakcyjnym - czy to kobietą, czy mężczyzną te osoby mają powodzenie

Każdy sobie może kogoś znaleźć, ale czy kobieta będąca z wysokim i przystojnym chamem, jest kimś pożądanym? Gdybym była mężczyzną, to nie chciałabym takiej partnerki.
      Podsumowując, gdy ktoś jest w związku, a ma kiczowaty charakter, to jego partner/partnerka najczęściej nie ma nic ciekawego do zaoferowania.

•  

Powiedział ten co sam zaczął swoje projekcje i fantazje wszędzie widząc inceli xD

@nowywinternetach: Tylko śmiałem się z twojego syndromu wyparcia, ale hiperbolizacja tylko potwierdza że brakuje ci już argumentów na cokolwiek.

No ale to się leczy, powodzenia życzę,

@nowywinternetach: Ja tam ci życzę żebyś skończył jak wiele inceli, będzie lepiej dla świata. ;)

•  

Gdybym była wyższa od niego, czułabym się jak niania.

@Leilhani: No właśnie. Tak jest z wszystkimi cechami uznawanymi za męskie - siła. Jeśli mężczyzna jest mniej zaradny, słabszy, niższy, ma więcej problemów itd. to równie dobrze kobieta może się jak niania poczuć, a to ona chce być tą zaopiekowaną.

Każdy sobie może kogoś znaleźć

Nie.

•  

Ja tam ci życzę żebyś skończył jak wiele inceli, będzie lepiej dla świata. ;)

@Hatespinner: Uuu podżeganie do samobójstwa tylko dlatego, że się raczyłem nie zgodzić z twoimi bzdurnymi opiniami popartymi niczym. Foszek na nosie 5 latka, no ale jak mówię masz te 2% szans na wyzdrowienie i stanie się normalnym człowiekiem i w porządku dyskutantem. Powodzenia!

•  

@nowywinternetach:

No właśnie. Tak jest z wszystkimi cechami uznawanymi za męskie - siła. Jeśli mężczyzna jest mniej zaradny, słabszy, niższy, ma więcej problemów itd. to równie dobrze kobieta może się jak niania poczuć, a to ona chce być tą zaopiekowaną.

Nie, bo w przypadku wzrostu, to uczucie bycia nianią jest wszechobecne i nieodłączne. Co to za problem znaleźć partnerkę o parę centymetrów niższą?
      Jesli partner jest słabszy, ma wiecej problemów, to zwyczajnie się mu pomaga je rozwiązać, są to chwilowe sytuacje.

Każdy sobie może kogoś znaleźć

Nie.

Oczywiście, że tak, ale czy warto być z byle kim?
      Każdy przegryw mógłby sobie znaleźć "jakąś" dziewczynę. Zrozumiałe jest to, że nie chcą mieć "jakiejś", tylko szukają według kryteriów (mądra, ładna, miła, szczupła). I bardzo dobrze, szkoda życia na niedobrane związki.

•  

Uuu podżeganie do samobójstwa tylko dlatego, że się raczyłem nie zgodzić z twoimi bzdurnymi opiniami popartymi niczym.

@nowywinternetach: Nic takiego nie napisałem, ale jak widać czasem umiesz łączyć wątki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

masz te 2% szans na wyzdrowienie i stanie się normalnym człowiekiem

@nowywinternetach: Wciskanie wszędzie procentów z dupy to właśnie domena incelskich dochodzeń. Wszystko się zgadza. XD

•  

Nie, bo w przypadku wzrostu, to uczucie bycia nianią jest wszechobecne i nieodłączne.

@Leilhani: Nie zawsze, przecież nie każda kobieta tak się czuje. Są kobiety wysokie, które umawiają się z niższymi mężczyznami i w ogóle nie mają z tym problemu. Zobacz, że ta kobieta została zjechana w komentarzach za to, że nie chciała niższego od siebie, mimo że był sympatyczny, w porządku, niebrzydki, a sama jakoś wielkim okazem atrakcyjności nie jest itd.

https://www.youtube.com/watch?v=-DF-m1OxFJA

Czyli wielu ludzi, w tym kobiet potrafi nie czuć się nianią. Bo w sumie niby dlaczego? Jak nie masz żądania, że musisz być zaopiekowaną, a nie się opiekować to nie musisz wybierać po cechach oznaczających dominację/siłę, bo i sama potrafisz dać taką wartość.

Co to za problem znaleźć partnerkę o parę centymetrów niższą?

Znaleźć można, gorzej żeby była zainteresowana, bo dziś wymagania rosną. Jakby tak każda kobieta szukała tylko 5cm wyższego mężczyzny to nie byłoby żadnych problemów, bo to wynika nawet ze średniego wzrostu płci. A jednak problemy są i coraz więcej kobiet naprawdę uważa, że facet musi być wyższy 15-20cm, żeby szpilki pasowały, czy właśnie - czuć się bezpiecznie.

Jesli partner jest słabszy, ma wiecej problemów, to zwyczajnie się mu pomaga je rozwiązać, są to chwilowe sytuacje.

Niby fajnie, ale nie do końca. Jest tona kobiet, które nie tolerują słabości u mężczyzn, a zwykle wiążą się z zaradniejszymi ,czy lepiej zarabiającymi, tak samo jak z wyższymi. To uznają za "męskie", a chcą męskiego mężczyznę, tak?

Tak jak kobiety mogą uznawać, że męskim jest że mężczyzna jest wyższy, tak samo mogą uznać, że męskim jest to, że jest pewny siebie, zdecydowany i rozwiązuje problemy sam, zamiast liczyć na... nianię ; ) to już zależy właśnie czy się z góry na kogoś patrzy, czy nie i czy wymaga, zamiast dać.

Każdy przegryw mógłby sobie znaleźć "jakąś" dziewczynę.

No nie, nie może. Jest tona mężczyzn, którzy chcieliby mieć jakąś dziewczynę, ale każda ich odrzuca, dosłownie każda. Widać to na portalach randkowych gdzie 80% kobiet pisze tylko z 15% mężczyznami.

I co ma robić reszta?

Czasem zagaduje na mieście, ale nie wpadnie taki mężczyzna w oko kobiety to słyszy "mam chłopaka", a czasem i zostanie wyśmiany. I w końcu się zamyka w sobie i zostaje "przegryw". Jakby było to takie proste, że każdy może mieć jakąś, to by na pewno tak było. Nie każdy samotny wymaga modelki, a wystarczy mu kobieta na jego poziomie, a nawet trochę mniej. Ale i tak tego nie dostaje.

źródło: prawdziwiwysocymezczyzni.jpg

•  

@RobieZdrowaZupke: Oj niestety nie. Jest coś na rzeczy z tym pierdolcem kobiet na punkcie wzrostu.

•  

@nowywinternetach:

Zobacz, że ta kobieta została zjechana w komentarzach za to, że nie chciała niższego od siebie, mimo że był sympatyczny, w porządku, niebrzydki, a sama jakoś wielkim okazem atrakcyjności nie jest

Dla mnie to jest patologiczna sytuacja i nie twierdzę, że takie się nie zdarzają. Czy jednak warto sobie zawracać głowę zachowaniem pustej kobiety?

A jednak problemy są i coraz więcej kobiet naprawdę uważa, że facet musi być wyższy 15-20cm, żeby szpilki pasowały, czy właśnie - czuć się bezpiecznie.

To również jest dla mnie chore. Przyznaję rację, że sporo kobiet właśnie tak myśli.

Widać to na portalach randkowych gdzie 80% kobiet pisze tylko z 15% mężczyznami.

Portale randkowe nie są dobrym przykładem. Tam przecież pierwszy odsiew robi się na podstawie wyglądu i korzystający z takich portali ludzie są dosyć specyficzną grupą.

Czasem zagaduje na mieście, ale nie wpadnie taki mężczyzna w oko kobiety to słyszy "mam chłopaka", a czasem i zostanie wyśmiany

Wyśmianie trzeba zlewać. Powtórzę się, ale czy warto przejmować się śmiechem jakiegoś ścierwa?
      Z tym "mam chłopaka", to nie do końca tak. Ja się teraz cieszę, że mam pierścionek zaręczynowy i mam dowód na swoje słowa i pokazuję, bo wcześniej, gdy mówiłam, że jestem zajęta, to stresowałam się tym, bo wielokrotnie odpowiadało mi wątpiące spojrzenie, jakbym chciała kogoś oszukać.
      Trzeba uwierzyć, że często kobieta jest rzeczywiście w związku. To przecież logiczne, skoro zaczepiasz ją na ulicy, bo wydaje się być interesująca, to prawdopodobnie dla innych też jest i ktoś mógł wcześniej do niej zagadać.

+: Monaco
    •  

Dla mnie to jest patologiczna sytuacja i nie twierdzę, że takie się nie zdarzają. Czy jednak warto sobie zawracać głowę zachowaniem pustej kobiety?

@Leilhani: Jeśli takie zachowania się powtarzają, mężczyzna ma niską samoocenę to przejmować się będzie. Nic dziwnego. Powiedzenie mu "nie przejmuj się" nic nie da, jeśli czuje się śmieciem.

Portale randkowe nie są dobrym przykładem. Tam przecież pierwszy odsiew robi się na podstawie wyglądu i korzystający z takich portali ludzie są dosyć specyficzną grupą.

Więc gdzie? Portale randkowe skupiają baaaaardzo dużą ilość ludzi, którzy są fajnym obiektem badawczym zachowań dzięki temu, że się grupują...

Wyśmianie trzeba zlewać. Powtórzę się, ale czy warto przejmować się śmiechem jakiegoś ścierwa?

Tak samo. Mężczyzna cierpi, niska samoocena, poczucie winy, potem lęki, może depresja. Ciężko się nie przejmować, gdy poniża go kobieta.

Z tym "mam chłopaka", to nie do końca tak. Ja się teraz cieszę, że mam pierścionek zaręczynowy, to mam dowód na swoje słowa i pokazuję, bo wcześniej, gdy mówiłam, że jestem zajęta, to stresowałam się tym, bo wielokrotnie odpowiadało mi wątpiące spojrzenie, jakbym chciała kogoś oszukać.

Ja wiem, ale są takie głosy na odczepkę, zamiast np powiedzieć "jesteś brzydki, spadaj" to te odrzucone może kłamliwie, ale jest lżejsze.

To przecież logiczne, skoro zaczepiasz ją na ulicy, bo wydaje się być interesująca, to prawdopodobnie dla innych też jest i ktoś mógł wcześniej do niej zagadać.

Większość kobiet jest w związkach i zawsze było, ot przywilej płci. Proporcje wobec samotności czy prawictwa mężczyzn są całkowicie inne.

Poza tym... cóż, jest taki termin jak zmiana gałęzi i przypisuje się go kobietom. Także celowanie w zajęte niekoniecznie jest głupie, bo taka kobieta, mimo że jest w związku to np. boi się samotności, nie umie być sama i podejście do niej to trochę jak ratunek od nieodpowiadającego jej związku.

No ale to już pisałem, związane z dziecinnymi zachowaniami, brak dojrzałości i życia w prawdzie...

•  

@gokusan koleżanka dawno w palnik nie dostała. Życzę jej aby 165cm zapaśnik olimpijczyk przećwiczył z nią obalenia lub gilotynę w parterze

•  

@RobieZdrowaZupke: 100% racji. A najlepsze są komentarze pod spodem tylko i wyłącznie niebieskich pasków, którzy oczywiście wiedzą lepiej
      Każdy mój facet był niższy 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ

•  

@RobieZdrowaZupke: ale kobiety tez i to jeszcze jak

•  

@gokusan: bo większość kobiet chce mieć chociaż równego, według mnie te 1-2 cm jeszcze jeszcze potrafią znieść.

Ogólnie jest część kobiet które lecą tylko na wysokich, ale to raczej tylko mały %, wysoki to po prostu dodatek do atrakcyjności, tak samo jak duże cycki i długie włosy itp.

Chociaż typ w klubie który jest wysoki ma na wejście +3 do atrakcyjności, ale co z tym zrobisz.

Gorące dyskusje ostatnie 12h