Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Na zamieszkach pod komendą policji w Koninie, uliczni wojownicy atakowali policjantów, rzucali butelkami i kamieniami, prowokowali do bójki a kiedy już oddział policji wyszedł przed ogrodzenie to każdy zaczął spierdalać i cała odwaga gdzieś zniknęła xD Zapomniałem, że to właśnie tacy ludzie będą bronić mojej ojczyzny podczas wojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #policja #konin

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  Siemano mireczki. Zacząłem robić ostre sosy bardziej na sprzedaż. Kręcę się wokół otwarcia firmy, bo moje sosiwa wszystkim smakują. :P Dlatego mam dla Was dzisiaj #rozdajo Do wyboru jeden z trzech słoików. Słoiki różnią się zasadniczo tylko poziomem ostrości. Choć smakosze paprykowi poczują różnice, bo każda z ostrych papryk ma swoje posmaczki. :)
  Sos jest Paprykowo pomidorowy. Słodzony trochę cukrem, trochę brzoskwiniami z puszki. z dodatkiem octu, oleju, Najbardziej przetworzone są przecier pomidorowy i wyżej wspomniana brzoskwinia z puszki. Sosy są wegańskie. Jak dla mnie – zamienniki keczupu. Baza do zup i potraw.
  Są trzy poziomy ostrości.
  Nieśmiały Jaś - sos bez grama ostrych papryk. Jest to po prostu zajebiście smaczny słodko słony sos paprykowy, dla osób nie jedzących ostrości.
  Zuchwały Janek - Sos pikantny. Na 5 litrów sosu są wrzucone dwie papryczki Carolina Reaper czyli póki co(choć zbliża się konkurent) najostrzejsza papryka świata. Oczywiście nie będzie to ostrość z Karoliny południowej, są to papryczki z Polskiej uprawy. Choć w dalszym ciągu czuć moc. :)
  Napalony Johnny - Ostry. Są tu i Carolina Reaper, i Trinidad moruga Scorpion, Bhut jolokia w kilku odmianach, kilka odmian Aribibi, troszkę Red Savina Habanero. Sos jest ostry i to bardzo, ale dla amaorów ostrości. Jak jesz naga jolokie do śniadanka to będzie dla Ciebie po prostu ostry. :)

  Przedmiotem #rozdajo jest jeden wybrany przez Ciebie sos. Wysłany do paczkomatu na terenie Polski. Pokrywam oczywiście koszty wysyłki.
  A jak ktoś chce i lubi, to może mi zalakowaćprofil na fejsbuczku. Nazwa BĘDZIE PIEKŁO się niedługo zmieni – muszę tylko wpaść na coś ciekawego. A zmienić muszę, bo jak się okazało dałem ciała i już taka firma sprzedająca ostrości istnieje, więc nie chcę robić chłopakom(albo i dziewczynom) kwasów.
  Patole z tagów o pato strimach, bigbraderach nie biorą udziału. Zwycięzcę wybiorę przez mirkorandom za 24 godziny od wpisu. Pozdrawiam.
  #ostrezarcie #chilizgobim #hot #gotujzwykopem #gzw #chili #chilihead #papryka #papryczki #uprawiajzwykopem #gotowanie #kuchnia #gotujzmikroblogiem #ostresosy #jedzenie #mirkorandom
  pokaż całość

  odpowiedzi (102)

 • avatar

  Jest rok 2019. naszej ery. Cały handel Polski w niedziele został podbity przez rządy PIS... Cały? Nie! Jeden, jedyny sklep, prowadzony przez nieugiętych Franczyzobiorców, wciąż stawia opór socjalistom i uprzykrza życie legionom stacjonującym w sejmie na ulicy Wiejskiej 4/6/8.
  #heheszki #bekazpisu

  odpowiedzi (28)