Gorące dyskusje ostatnie 12h

wykreślanka na największego polaka, zagłosuj na osobę która ma odpaść

ufff... jak gorąco, andrzej duda odpadając był kolejnym politykiem którego wykreśliły mireczki. Co to znaczy? nie wiem, może po prostu polscy mają większe zaufanie do sportowców niż polityków, ważne że teraz w grze zostali już tylko sportowcy i postacie legendarne. Zapraszam do głosowania

#najwiekszypolak #wykreslanka #polska #glupiewykopowezabawy pokaż całość

odpowiedzi (25)

Wieczorem idę do samochodu i taka sytuacja. Ani karteczki, ani świadków, za to jest wkurw. Intuicja podpowiada mi, że to to ktoś z sąsiadów, a dokładniej jakaś durna piczka w sraczkowatym aucie. No tylko baba potrafi zrobić coś takiego i spierdolić bez słowa. Nocny spacer po osiedlu i pyk: sraczkowóz z przetarciami odpowiadającymi kolorem i wysokością (zdjęcie w kom).
    I co teraz? Jak bez świadków, bez kamer mogę udowodnić, że to ona? Iść z tym na policję, czy prosto do ubezpieczyciela?
    #mirkopomusz #samochody #logikarozowychpaskow #krakow #patologiazmiasta #japierdole
    pokaż całość

odpowiedzi (52)

nie rozumiem ludzi którzy po alkoholu zachowują się agresywnie i odpala im się "god mode". przecież jak ja jestem najebany to ostatnie o czym marzę to napierdalanie się z innymi. jak jestem najebany to nawet jakiś szczypior by mnie poskładał XD

odpowiedzi (66)