Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Halloween? Co za to za amerykańskie gówno?!!

Kaziu wpadnij z rodziną jutro wieczorem, popijemy, pogadamy hehe.


Jedyną tradycją jaką mają p0laczki w tych dniach to #!$%@?ć się i jechać samochodem zabić innych.

W tym roku pewnie też ponad 1000 #!$%@? debili wsiądzie za kółko.

Uważajcie na siebie.

#1listopada #halloween #wszystkichswietych #polskiedrogi #motoryzacja #kierowcy #polska
Pobierz
źródło: comment_t70adYXbJ4amTqsiNdJqyamJnPHyAryF.jpg
  • 19
No bo statystycznie jeździ ich pewnie mniej niż trzeźwych xD to tak jakby twierdzić że psy zabijaja mniej ludzi niż kierowcy na drogach.


@tomaszq: Ale ja twierdzę, że nawet w przeliczeniu na liczbę kierowców, jako procentowy udział w danej grupie.
@tomaszq: Ale ty wyraźnie stawiasz tezę odwrotną i również uchylasz się od argumentacji. No dobra, mimo wszystko przesłanki za mają tezą:
1. Większość najebusów łapiąca się na poziom alkoholu powyżej wartości dopuszczalnej, nie chce się narażać na złapanie, więc jedzie znaczniej ostrożnie, nie chce być zauważona i złapana. Tych #!$%@?ących po pijaku, mimo iż jest to bardziej spektakularne w wiadomościach, jest tylko niewielki margines.
2. Przy ogólnym #!$%@? na okrągło o
@bigos555 Ja nie stawiam tezy odwrotnej, ja po prostu zapytałem o argumentację. Postawiłem odwrotną wyżej, zanim wyjaśniłes że chodzi Ci o przelicznik na ilość osób z danej grupy.
Z argumentem, że jeżdżą w większości bardzo ostrożnie się zgodzę. Często są łapani bo jadą aż zbyt ostrożnie, ale o tym jak nie wzbudzać podejrzenia publicznie pisać nie mam zamiaru.
Co do drugiej części nie do końca, bo mam wrażenie że bagatelizujesz problem. A
jest to spory problem.


@tomaszq: Nie jest sporym jeśli nie powodują więcej wypadków, a może nawet mniej. Bo jeśli tak jest, to gdy przestaną jeździć po pijaku ilość wypadków pozostanie taka sama, a może nawet wzrośnie. Moim zdaniem problem sztucznie rozdmuchany.