Wpis z mikrobloga

Hop.City / Uber Eats / Hive / Blinkee

Dacie miraski plusa? ()

Obecnie w kodach jest do odebrania za darmo ok 800 zł napisz do mnie prywatna wiadomość to Ci prześlę cała listę na darmowe jazdy hulajnogami, zniżki na hotele, zamawianie jedzenia online, jazdy taksówkami, a nawet odebrać około 240 złotych w gotówce.

Obserwuj tag #kodyodlubiekiedy (jest nas tam 1142 mirków)
Możesz też być wołany do kodów jak 509 mirków poniżej - wystarczy się zapisać na listę kody promocyjne

------
HopCity - 10 minut (a może w sumie 40?) darmowej jazdy na skuterze

kod: HOPHALLOWEEN19
trzeba wpisać dziś do północy
spróbujcie też poprzedni kod: HOPWRACA bo dodawał 30 minut

Aplikacje: HopCity Google Play | HopCity AppStore

Uber Eats - wchodzi do Szczecina i Białystoku Nie zamawiałeś jeszcze? Napisz mi prywatną wiadomość to Ci prześle kod na - 15 zł na pierwsze zamówienie :)

Kody dla obecnych użytkowników na darmowe dostawy: GETMOREPL, 10DOSTAWA, 10DOSTAWA2

Aby wprowadzić kod wystarczy w aplikacji UberEats w menu wybrać zakładkę Profil, następnie Promocje oraz nacisnąć Dodaj promocję, należy wpisać kod promocyjny oraz kliknąć Dodaj promocję
Nie ma pewności, że te kody będą działać na Twoim koncie, czasem jeden użytkownik może skorzystać, a drugi nie.

Dostępne w miastach: Aglomeracja Śląska, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Sopot, Warszawa, Wrocław, Łódź,
Aplikacje: Uber Eats Google Play | Uber Eats AppStore

Blinkee - skutery i hulajnogi

Jedyny kod na 30 minut to INGLAEKO
ale mają też promocje 30% zniżki na przejazdy skuterami Blinkee i -50% rabatu dla opłaty startowej przy hulajnogach. Akcje ważna w Warszawie, Trójmieście, Łodzi, Katowicach, Rzeszowie i Lublinie.

Aplikacje: Blinkee Skuter Google Play | Blinkee Skuter AppStore

Hive - darmowe odblokowanie

Dziś o 19:00 do 22:00 darmowe odblokowanie

--
Aktualne opłacalne inne promocje:

1. Wynajęcie hotelu / mieszkania / pokoju przez Airbnb lub wykupienie Atrakcji Airbnb czyli (np. rejs łodzią, warsztaty kulinarne, wynajęcie przewodnika lub fotografa i setki innych) to mam kody ważne rok na około 214 złotych dla nowych użytkowników :)
Działa to na całym świecie, pewnie w Twoim mieście również ;-)

2. Ok 75 złotych do kieszeni - 15 funtów na dowolne usługi lub można wypłacić po prostu gotówkę w złotówkach z bankomatu za darmo + we wpisie też kod na PREMIUM o wartości 220 złotych ! _Polecam :)

3. Jeśli ktoś jeszcze nie ma Revoluta to przy zakładaniu z mojego kodu na start dostaje się ok 40 złotych (9 euro)

Odezwij się przez prywatną wiadomość to prześlę co i jak :)

--
PS Haloween się zbliża więc firmy oferują bonusowe minuty jeśli wyślecie im zdjęcia swoje zdjęcia w kostiumach gdy korzystacie z ich usług, takie promocje ma Hop.City, CityBee, Hive - więc jak macie coś blisko to podczas jednego spaceru możecie dobre #cebuladeals zrobić, a przecież nie sprawdzą czy pożyczaliście akurat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hopcity #jedenslad #blinkee #hive #promocje #kodyrabatowe / a jak nie chcesz tego widzieć to czarnolistuj #kodyodlubiekiedy #spamowereflinki
Nie chce mi się dziś robić grafiki więc wrzucam z belki mojego tagu #kodyodlubiekiedy :D

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()
LubieKiedy - Hop.City / Uber Eats / Hive / Blinkee 

Dacie miraski plusa? (。◕‿‿◕。)
...

źródło: comment_cnBrf7ph0A0Rfm8riK63Zgt3rmysrvCm.jpg

Pobierz
  • 18
@lobo: zedytowałem i wstawiłem ten tag ( ͡° ͜ʖ ͡°) choć nie ma tu ani jednego reflinka, w ogóle na większość usług o których podałem kody rabatowe to nie ma nawet programu poleceń ;-)
Rozumiem Twoją irytację, wrzuć proszę #kodyodlubiekiedy na czarnolisto