Wpis z mikrobloga

Ostatni dzień więc czas i na mnie #mirkowyzwanie ;

Mam nadzieję, że zaliczycie, bo energii i cierpliwości mnie to kosztowało @FHA96; @brand_new_brain

Na początku dostałem zestaw:


Później wylosowałem:
1. Znajdź 5 różnych liści. Dowiedź się z jakich są drzew i dowiedz się czegoś więcej o tych drzewach (łacińskie nazwy, jaką glebę lubią, jak wysoko rosną itp.) - no fajnie, ale wyzwanie to nie jest dla mnie
2. Zasadź w ogródku lub w doniczkach cebulki kwiatów, które zakwitną na wiosnę - mógłbym bo chcę w końcu pierwsze ostre papryczki zasadzić.
3. Naucz się stać na rękach - To jest dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wstęp:
Zatem, nauka stania na rękach nie jest łatwa, szczególnie bez udziału żadnego typu podpórek. Mając 20 kg mniej (to było z 7 lat temu) bez problemu stawałem na rękach o ścianę, potrafiłem też zrobić 10 pompek schodząc do 5cm od podłoża. Mało mi było, więc uczyłem się przez miesiąc stania bez podpórki, ale efekt był wymierny - z racji tego, że przez okres 7 lat strasznie się zaniedbałem, zacząłem trenować na siłowni, w ciągu dwóch miesięcy odzyskałem część kondycji i energii, oraz zrzuciłem 8 kg. Potem przyszło wyzwanie stania na rękach.

Rozwinięcie:
Samo stanie na rękach nie sprawiło mi trudności, a to miało być wyzwanie zatem postanowiłem je utrudnić i utrzymać się na jednej ręce. Początki były gorsze niż myślałem, bo nie mogłem oderwać ręki od ziemi, jednak po kilku dniach, już nie było z tym problemu.
Zakończenie:

Miejsce na foto przyszło samo - ROBIĘ NAJAZD NA SIEDZIBĘ WYKOP.RU
Żartuję bo się trochę cykam, wpadłem wieczorkiem po pracy.
@m__b wg wszelkich informacji w sieci masz tutaj siedzibę, nie martw się ściany nie pobrudziłem, myślałem by wpaść na rogala i ale sef ksycał, że nie da wolnego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Poniżej mistrz painta:
TomTailor100 - Ostatni dzień więc czas i na mnie #mirkowyzwanie ; 

Mam nadzieję, ż...

źródło: comment_MIv7EjNO5x0bk4PR2dfZ6uLqY48cW71r.jpg

Pobierz
  • 12