Wpis z mikrobloga

Czasem mam wrażenie, że czuję się samotna... jak mam opisać moje całe okropne życie. W tej chwili mam 19 lat, jestem jedynaczką, siedzę z rodzicami, nie mam żadnych przyjaciół, bo musiałam spieprzać z liceum, bo dużo chorowałam i teraz do liceum zaocznego chodzę celem zdania matury, którą zdaję w maju 2020, a jak miałam w liceum "przyjaciół", to mnie poniżali, wyzywali mnie od brzydkich, nie mieli moich zainteresowań (konkretnie rockiem progresywnym) itp.

Ale mam wrażenie, ze od chyba 2017 r. mam taki pogorszony nastrój. Kiedyś byłam przebojowym, utalentowanym muzykiem rockowym, który grał na gitarze, basie i perkusji (przynajmniej, dopóki nie chciałam grać w zespole... czepiali się do mnie, choć wiem, co to są tonacje, jak poprawnie trafiać w takie dźwięki, jak C, D, dis itp., nie lubili mojego ulubionego zespołu, czyli Rush).

Teraz to o niczym innym nie myślę, niż aby popełnić samobójstwo, bo życie nie ma sensu. Choć co moi rodzice powiedzą na ten temat? Oni się w sumie troszczą (choć mnie restrykcyjnie wychowali) Myślę, że jestem kompletnie bezwartościowa, z wiekiem nawet wysłowić się nie potrafię, z paraliżującego lęku przed ludźmi.

Aha, i nie mam chłopa i nie zamierzam. To tylko kłopoty i narażenie mojej reputacji na uszczerbek.

Przepraszam, to nie jest zarzutka... musiałam wyrzucić z siebie moje żale.

#chorobypsychiczne #mamdola #feels #gorzkiezale #samotnosc #niewiemjaktootagowac #depresja #brakwiarywsiebie
  • 35