Wpis z mikrobloga

@Fang: Genialna viralowa reklama zrobiona w minutę. 1,5 mlb wyświetleń...
Generalnie. to naprawdę najbardziej wartościowa porada. Zamknij mordę nie musisz na nioc odpowiadać. Podejmujac rozmowę mozesz sobie jedynie zaszkodzić... I tak jest
@Fang: Wiadomo, ja się odniosłem do sytuacji o jakiej oni mówli, wiadomo że to nie ma przełozenia na temat opdatkowania. Wrzucając to mam na myśli przekazać ci jedynie "shut the fuck up". Nie wyhylaj isę sam. Nie bądź idiotą. Najprawdopodobniej na 95% fiskus sam się nie dowie i sie nie upomni a jeżeli się upomni to nie będziesz miał z tego ŻADNYCH konsekwencji poza spłatą tego co sam zamierzałeś im zapłacić...
@cyberpunkbtc: "żadnych konsekwencji" to moge nie miec jezeli moje przychody z tytulu stosunku pracy beda w stanie zakryc zyski z inwest.
Przyklad np kontroli przy oplacaniu podatku za samochod. Albo giełda zagraniczna poczuje sie w obowiazku poinformowania US listownie. Malo prawdopodobne jak mowisz, ale podatek od zysku, a podatek od kazdej kwoty migrowanej w fiaty - przy zalozeniu ze zrobie obecny kapital x 4 - mam koczowac jak zlodziej pod bitomatem
@Fang: człowieku, nie mówię o unikaniu wszystkich podatków przecież a przykład samochodu jest absurdalny bo przecież go rejestrujesz. Odnoszę się do dochodu z krypto. Zapomniałem i tyle... Poza tym widać że nie mieliście do czynienia z US. Oni mają burdel i nic nie ogarniają. Spróbuj kiedykolwiek ty cokolwiek od nich uzyskać to zobaczysz ich organizacje ..

Nie mam zamiaru dalej ciągnąć tematu bo nie mam na celu cię przekonywać do czegokolwiek.
@cyberpunkbtc: Jakim bitomatem, jakie koczowanie? To nie film z Hollywood a oni nie działają jak FBI. Ci państwo nie potrafią ogarnac prostej karuzeli VAT gdzie są ruchani na setki mln PLN mimo że próbują....

A #!$%@? spis od giełdy to mała różnica czy go dostaną czy nie. Myślisz że oni to analizują? Co ajwyzej z ieraja dokumentację na wszelki wypadek a zweryfikują 5% kont z największym podatkiem.

Myślisz że komuś się
@cyberpunkbtc: poddaje tylko w wątpliwość i rysuje potencjalne scenariusze, które maja byc pomocne w wyborze najlepszego rozwiazania. Dywagacje są potrzebne do oceny czy czegoś nie przeoczam.
Denerwujesz się jakbym cie lekcewazyl. Zachowujesz identycznie jak ja w tematach politycznych. I teraz mi głupio ( ͠° °)