Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (7)

 • avatar

  Wszystkich obrońców życia poczętego chciałbym szczerze zapytać czy wy serio uważacie, że kobiety powinny rodzic takie dzieci jak że zdjęcia? Co wami kieruje? Jakie macie argumenty na to, żeby usprawiedliwić urodzenie takiego dziecka oraz cierpienie kobiety z tym związane?

  Czy wy serio uważacie, że kobiety które wiedzą, że ich płód jest tak zdeformowany i umrze zaraz po porodzie muszą chodzić z nim w ciąży do końca, przejść przez cały poród i później patrzyć jak to dziecko się męczy? Często w szpitalu wśród kobiet które urodziły zdrowe dzieci? Czy wy na serio uważacie, że taka trauma to ochrona życia?

  Czy z pełną odpowiedzialnością jesteście w stanie powiedzieć, że gdybym ja/moja zona/dziewczyna była w ciąży z tak chorym dzieckiem to chciałbym żeby się urodziło i natychmiast umarło?

  Ja serio chciałbym usłyszeć wasze argumenty. Jak coś takiego można uzasadnić?

  #bekazkatoli #neuropa #bekazprawakow #polska #rozowepaski #katolicyzm
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)

 • avatar

  Moja babcia skończyła wczoraj 80 lat. Imprezę Jej zrobiliśmy na czterdzieści osób, tort ciotka sama piekła, przyjechali goście z każdego końca Polski specjalnie dla Niej. Była tak szczęśliwa i wzruszona, że aż miło popatrzeć. Każdemu życzę, żeby jego babcie tak długo żyły, a nawet dłużej! #urodziny #babcia #chwalesie

  odpowiedzi (79)