Wpis z mikrobloga

Siemanko, nietypowe pytanie xD Otóż korzystam sobie z kodi głównie do serwisów streamingowych (netflix, hbo go, tvp vod etc) i iptv. Zainstalowałem sobie skórkę, o taką: https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=337862
Ogólnie porobiłem sobie skróty do dodatków by z tego się całkiem wygodnie korzystało ale zastanawiam się czy nie można w jakiś sposób zsynchronizować materiałów z dodatków do standardowej biblioteki kodi (z odpowiednim podziałem na seriale i filmy). Chodzi o to by mieć dostęp do wszystkich materiałów z jednego menu (póki co to wejście w np. filmy/seriale pozwala mi dodać źródło, lecz tylko jakiś serwer/lokalny folder a nie o to mi chodzi).

W sumie to nie wiem po co, chyba tylko po to by było ładnie ¯\_(ツ)_/¯, ale też z ciekawości się zastanawiam jak da się to zrobić (o ile się da).
Wzywam @kodiwpigulce_pl
#kodi
  • 3
@kodiwpigulce_pl: W netflixie zauważyłem taką opcję, nawet próbowałem, ale krzyczy mi że muszę być zalogowany na profil z którego chcę korzystać a opcja automatycznego logowania na profil jest zablokowana.
Ale no cóż, nici z fancy UI ( ͡° ʖ̯ ͡°)