•  

  Polacy wydają co roku na znicze około 1 miliarda złotych, z czego 700 mln tylko na 1 listopada. Można przyjąć, że z dymem jest puszczane milion ton plastiku (wkłady zawierają wszelkie łatwopalne gówno), później to ląduje w śmieciach, na wysypiskach, bo plastiku przetwarzamy jednak niewiele. Przez 30 lat daje to 30+- miliarda złotych. Jasne, to ich pieniądze, mogą robić co chcą, ale zabawnym jest, że co roku chcemy spalić miliard złotych. Taka sama sytuacja jest na sylwestra, ale wystrzeliwujemy miliard złotych w niebo. Byłoby jednak lepiej, gdy Polacy wydali tą kasę produktywniej. Może należy to krytykować co roku i dyskutować o tym? O ile lepszy byłby nagrobek z wbudowanym zniczem, do którego zalewasz paliwo.

  #bekazkatoli #polska #gospodarka #ekonomia

  •  

   O ile lepszy byłby nagrobek z wbudowanym zniczem, do którego zalewasz paliwo.

   @prohackuser: ja bym wywalił całkiem te znicze, kwiatki i wszystko

  •  

   @bm9pY2h1ag: Żydzi kładą kamyki i jest spoko

  •  

   @bm9pY2h1ag: ja tam wyraziłem rodzinie wolę, że mam być spalony, a urna do kolumbarium - jeśli się nie da gdzieś na pole wyjebać :D

   ci co nie mogą się z tym pogodzić i muszą mieć grobowiec za 10 tysięcy, mieliby wbudowane palenisko (znicz)
   tylko do tego chyba musiałby być jakiś odgórny nakaz dla nowych pochówków i by były robione w formie uniemożliwiającej postawienie czegokolwiek innego, bo Polacy się będą buntować i dalej stawiać plastikowe gówna

   @wysuszony: to te macewy? z nimi jest ten problem, że nie można ich usunąć dopóki ich nie rozsadzi upływ czasu

  •  

   Byłoby jednak lepiej, gdy Polacy wydali tą kasę produktywniej. Może należy to krytykować co roku i dyskutować o tym?

   @prohackuser: jak chcesz zmienić świat, zacznij od siebie - oni beztrosko wydają kasę bezproduktywnie, a ty w tym czasie oszczędzasz na zniczach i fajerwerkach i budujesz swoją przewagę, akumulujesz kapitał.

   Po kilku latach otwierasz za to wytwórnię zniczy i fajerwerków i dochodzisz do wniosku że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @prohackuser: Ja mam znicza z diodą led. Future is now old man.