•  

#anonimowemirkowyznania
    Jestem gruby i się odchudzam. Miałem 140 kg w styczniu, teraz mam 128 kg, mój cel na koniec roku to 125 kg. Kolejny rok to następne 10 kg, w 2021 kolejne itd. Docelowo chciałbym przez resztę życia utrzymywać wagę w granicach 95-105 kg. Dodam że to przy wzroście 199 cm, więc nawet to 140 kg nie czyniło ze mnie kaleki.

Nie mogę już wytrzymać tego, że wielu znajomych z jednej strony mnie chwali, a z drugiej ciągle wylicza, żebym zrobił jeszcze to, to i to.
    Nie są w stanie zrozumieć, że pierwszy raz udaje mi się skutecznie i długofalowo chudnąć bez efektu jojo właśnie dlatego, że moje zmiany w diecie oraz wzrost aktywności fizycznej są stopniowe i umiarkowane. Bez radykalnej diety, którą porzucę przez brak silnej woli itd.

Nie są w stanie też zrozumieć że odchudzanie jest dla mnie ważne, ale nie najważniejsze i nie podporządkuję mu całego życia. Nie jestem w stanie codziennie wygospodarować czasu na siłownię lub basen. Nie jestem w stanie gotować sobie obiadów codziennie, bo mój tryb pracy i życia powoduje, że kilka razy w tygodniu jem i będę jadł na mieście. Zrezygnowałem z fast foodów, wybieram zdrowe, normalne jedzenie np. w barze wegetariańskim (nie jestem wegetarianinem, tam po prostu najprościej o coś zdrowego i mało kalorycznego na mieście) i to moim zdaniem wystarczy. Tak samo, jak jadę na wakacje to nie będę się obżerał, ale chcę poznać kuchnię kraju w którym jestem. Nawet jakbym miał przez to 1,5 kg przytyc po wakacjach. No trudno.

Uważam że 15 kg w rok to będzie dobry wynik, jestem z siebie zadowolony i jak w przyszłym roku będę kontynuował, to wystarczy.
    Lepiej tak niż schudnąć 40 kg w rok, a potem mieć efekt jojo czy inne problemy ze zdrowiem.

Nie mam żadnego pytania, serwis to anonimowe wyznania, więc się chciałem po prostu anonimowo wyżalić...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

+: W........G, Dutch +126 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h