Wpis z mikrobloga

Kochane Mirki, Mirabelki,

TL;DR


Chcielibyśmy się podzielić z Wami naszym pomysłem, zrobić #rozdajo, a także ogłosić #konkurs (na razie dla osób z #krakow), który może zainspiruje niektórych z Was do realizacji… własnych pomysłów.

Wybrane osoby chcemy wesprzeć finansowo, aby to co będą miały w głowach, stało się bardziej realne

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

Dodatkowo każdy kto pomoże nam klikając w link będzie miał szansę na wygranie zamówienia z pyszne do 50 PLN - nie musisz być z Krakowa.

No ale przecież od początku

Jesteśmy po kilku zwrotach naszego pomysłu na platformę, a z jej pierwszą, kudłatą wersją private party witaliśmy się tutaj na wykopie. I choć wciąż czujemy się, że jest to dla nas początek długiej i zawiłej drogi, postanowiliśmy się pokazać Wam już teraz. Mamy nadzieję, że dzięki temu włączymy szósty bieg i poprawimy się dla Was, zanim będzie na to po prostu za późno ¯_(ツ)_/¯

Jaki jest nasz pomysł?

Chcemy stworzyć platformę, która połączy tych co mają nieprzeciętne pomysły na dostarczenie rozrywki innym, z tymi, których po prostu nudzi to co znajduje na FB Events, u znajomków czy innego Trip Advisora.

Mamy silne przeczucie, że nie jesteśmy sami we wszechświecie (͡oO͡) i że gdzieś tam w Krakowie, znajdzie się sporo osób, które chętnie zrobiłyby coś, na co jeszcze nie wiedzą że mają ochotę i przynajmniej kilka takich, które mogą to właśnie zaoferować właśnie tu i teraz.

Jesteśmy przy tym otwarci na Wasze wszystkie* pomysły!

*oczywiście w granicach obowiązującego prawa i takie, które w żaden sposób nie szkodzą osobom biorącym udziału w wydarzeniu, lub osobom postronnym.

Esencyja, czyli co za konkurs i ile dajo

Konkurs jest skierowanych do osób, które mają pomysł i są gotowe go urzeczywistnić. Nie mamy (jeszcze [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]) milionów inwestycji, dlatego wyciągamy na razie kasę z własnej, trochę pustej, trochę dziurawej, kieszeni.

Na zakończenie tego tygodnia wybierzemy najlepszy pomysł obdarowując go kwotą 200 zł. Jeśli pomysł się Wam również spodoba - będziemy starali robić się to kilka razy w tygodniu z kumulacja na koniec miesiąca.

Pieniądze te będą przeznaczone na wsparcie w realizację Waszego wydarzenia, lub jego promocje. Sposób w jaki do tego dojdzie przegadamy już z wygranym.

Nie mniej jednak każdy, niezależnie od wygranej, dostanie od nas bezpłatny dostęp do platformy (https://privateparty.online) i nasze pełne wsparcie w promocji waszych wydarzeń!

Przy wybieraniu pomysłów będziemy brali pod uwagę takie elementy jak wykonalność, oryginalność, ale także komentarze innych osób tutaj w tym wykopie.

Posłowie

Jak każdy, kto ma swój pomysł na startup, bardzo wierzymy w to co chcemy zrobić. Jednak bez Was, nigdy nie stanie się to ani realne, ani dobre. Dlatego ogromna prośba do Was o wykop, Wasze komentarze i oczywiście pomysły na eventy!

Chcecie wiedzieć więcej?
Zerknijcie tutaj https://privateparty.online


#rozdajo #krakow #konkurs
  • 9
@tzim jeżeli dobrze zrozumiałem zamysł to dajcie mi na mercedesa okularnika, doklejane wąsy i strój Janusza to będę woził ludzi jak stary dobry Cierp ¯_(ツ)_/¯
@tzim: Ja miałem taki pomysł na startup. Chodzi o samochody hybrydowe elektryczno-lpg. Rozwiązuje to wszystkie problemy. Jest ekonomiczny, daleki zasięg, gaz to czyste paliwo to też ekologia. Same plusy
Niestety nie mam kilkuset milionów dolarów i tak właściwie to nie znam się na samochodach, aby to wdrożyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ryptun: A tutaj to kilka piw potrzebowałbym, żeby to wprasować - ale na siłe, "przejedź się teslą" albo "przejedź się maluchem na słońcem"