Wpis z mikrobloga

Na #omzrik afera bo do jakiegoś przedszkola przyszli rekonstruktorzy historyczni i pokazali dzieciom atrapy broni, granatów i pokazli jak się tym obsługiwać. I wielkie lewackie oburzenie że „jak to tak Broń ? Dzieciom ? wojna, przemoc,mundury huru duru do więzienia ich” no tak według lewicy lepiej jakby dzieci bawiły się wibratorami i kulkami analnymi w tedy było by „słodko”, „postępowo” i „europejsko”

#bekazlewactwa #4konserwy #neuropa
Pobierz l.....6 - Na #omzrik afera bo do jakiegoś przedszkola przyszli rekonstruktorzy histor...
źródło: comment_C833InUBnrl5ernRHTt0HGQGnV2Yffd9.jpg
  • 84
@buttbuddy: może jest tak jak mówisz, mi natomiast z kontekstu zdjęcia tak się skojarzyło. Ja pokazałbym to z daleka, i przestrzegł, że do podobnych rzeczy nie wolno się w ogóle zbliżać. Natomiast może dziecięca psychika działa inaczej i lepiej dać pomacać granat w kontrolowanych warunkach niż gdyby miało zaspokoić swoją ciekawość w lesie/na polu. To ktoś uczony musiałby się wypowiedzieć.
wpajanie wartości patriotycznych jest na równi z wpajaniem religii, albo innej ideologii


@niochland: Według ciebie lepiej żeby było jak w XIX wieku gdzie Polacy nie mieli żadnej świadomości narodowej, patriotycznej i byli rozgrywani przez obce mocarstwa, prawda ?

dlaczego mam czuć przywiązanie do kraju z którym łączy mnie to, że jest sobie na mapie w tym momencie kiedy się urodziłem i jakbym urodził się 200-300 km dalej to musiałbym czcić inny