•  

  Ale zaplon.
  Opisywalem sprawe tego pobicia ze skutkiem smiertelnym w #radom. Prokuratura raczyla poinformowac o tym media dopiero prawie 2 tygodnie po zdarzeniu. Blokada informacji gorsza jak z Czarnobylem...
  Podejrzewam ze to dlatego ze ss mojego wpisu trafil na profil Spotted Radom na FB i stad do mediów.
  https://radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,25375209,policja-poszukuje-sprawcy-zabojstwa-32-letniego-radomianina.html

  cc: @Lolenson1888
  #pobicie #afera #media #policja

  •  

   @MarianoaItaliano: Jak masz dostęp do całego artykułu to wklej tu

  •  

   @kynx: Policja poszukuje mężczyzny, który brutalnie pobił 32-letniego radomianina. Mężczyzna zmarł w szpitalu w ubiegły poniedziałek

   Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

   Od czwartku śledztwo w sprawie prowadzi prokuratura.

   – Do zdarzenia doszło 25 października między godziną 6.15 a 6.19 rano w bramie przy ul. Malczewskiego 6 – mówi prokurator Beata Galas, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Radomiu. – Nie wiemy, dlaczego doszło do zdarzenia, jakie były intencje mężczyzn, którzy brali w nim udział. Wiemy natomiast, że panowie wcześniej się nie znali, poznali się poprzedniego wieczora i spożywali razem alkohol.

   Młodszy z mężczyzn zaatakował starszego.
   – Został sporządzony zarzut zabójstwa, ponieważ obrażenia poszkodowanego wskazują, że ciosy były zadawane w miejsca i w sposób z zamiarem pozbawienia życia, a nie pobicia – mówi prokurator. – Poszkodowany miał liczne obrażenia narządów wewnętrznych, połamane żebra, uraz czaszkowo-mózgowy. Był bity i kopany po całym ciele i po głowie.

   O zdarzeniu policję poinformowali prawdopodobnie mieszkańcy kamienicy. Pobity mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie był operowany, ale lekarzom nie udało się uratować jego życia. Zmarł 28 października.

   – Wiemy, kim jest sprawca, to mężczyzna znacznie młodszy od poszkodowanego, zarzut pozwoliły sformułować m.in. nagrania z monitoringu miejskiego. Jest kwestią czasu, kiedy zostanie zatrzymany – mówi Beata Galas.

  •  

   @MarianoaItaliano: wpis na wykopie -> spotted Radom -> radomska Wyborcza. To chyba jakiś medialny ewenement na skalę ogólnopolską, i to w dodatku przy tak poważnej sprawie jak zabójstwo.