Wpis z mikrobloga

Wielu przegrywów, zwłaszcza takich siedzących w PUA, oszukuje się wmawiając sobie i innym że jest coś takiego jak "ściana", że w pewnym wieku kobiety staną się an rynku seksualnym mniej atrakcyjne niż oni. Jest to oczywiście bzdura. Z wiekiem zarówno mężczyźni jak i kobiety stają się coraz mniej atrakcyjni, nie mniej 40-50 letnia kobieta nadal będzie kilka razy bardziej pożądana niż facet w jej wieku, ba, będzie kilka razy bardziej pożądana niż młodsi faceci.

#przegryw #wygryw #takaprawda #redpill #blackpill #p0lka #mizoginia
  • 10
40-50 letnia kobieta nadal będzie kilka razy bardziej pożądana niż facet w jej wieku


@ramzes8811: Taa, pożądana przez fetyszystów starych bab którzy będą ją chcieli tylko przeruchać i ewentualnie absolutnych desperatów w jej wieku (często z ubytkami w intelekcie). To nie jest rodzaj pożądania jakiego sobie te kobiety życzą. To nie jest nic czym można się cieszyć. Nie stworzą z tego żadnej relacji która da im szczęście.
@ramzes8811: Czy ja wiem? Popatrz na to ile zadbanych ładnych kobiet po 40, czy koło pięćdziesiątki można zobaczyć na ulicach. Wydaje mi się że zadbanych, przystojnych i dobrze ubranych mężczyzn w tym wieku jest jednak więcej. Akurat P0lskę trzeba tu traktować z lekkim przymrużeniem oka, bo u nas jeszcze era januszy w żonobijkach dalej trwa.
Jest to oczywiście bzdura.


@ramzes8811: Nie zgodzę się. 35-40 letni facet ma dużo łatwiej w znalezieniu atrakcyjnej kobiety niż 35-40 letnia kobieta ze znalezieniem atrakcyjnego faceta. Oczywiście jest to głównie skutkiem zachowań kobiet - kobiety interesują finanse mężczyzny, umowy o pracę, mieszkania, samochody i zdolności kredytowe. Jednocześnie te same kobiety są dla wielu mężczyzn bezwartościowe - mają nieatrakcyjne, nudne prace, często małe mieszkania i znikomą zdolność kredytową, jednocześnie nie potrafią dbać