Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Fotografie z domu uciech cielesnych w Bangladeszu, 2016. Fotografie nie epatują nagością czy perwersją, ale smutek, który się wylewa z nich może nie być dla wszystkich. Tutaj Kajol, która chyba ma 17 lat, zmuszona do małżeństwa w wieku 9 lat. Później jej ciotka sprzedała ją do burdelu, gdzie poczęła syna.

  "Kajol with a customer. She thinks she is 17 years but does not know her exact age. She was married with 9 years. Her aunt sold her to the Kandapara brothel. She has a 6 month son, Mehedi. Two weeks after the birth she was forced to have sex again with customers. Because of the baby her business is not so good."

  Galeria

  #starszezwoje - tag ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami

  #historia #ciekawostkihistoryczne #fotohistoria #prostytucja #myrmekochoria
  pokaż całość

  odpowiedzi (72)

 • avatar

  Ja z kumplem odpalamy nowa płytę z CD-Action na Intel Celeromie 2.0 GHz siedząc na pufie i stołku gamingowym rok 2003 koloryzowane

  #lata90 #heheszki #gry #pokazmorde

  odpowiedzi (65)

 • avatar

  No siema, pamięta ktoś jeszcze tag #dziewczynybeztabu ? Myślicie że po rajdzie vikop.ru grupa się nie podniosła? Otóż nie! Grupa znowu ma się świetnie i po raz kolejny dostarcza nam zdrowego kontentu. Pamiętacie American Pie I scene z tartą? Wydawała się wam dziwna i pojebana? To patrzcie na to:

  odpowiedzi (103)