Wpis z mikrobloga

Dzisiaj konkretny ale krótki, bo 45minutowy trening, Rack pull 15cm + bands 370kg na filmiku.

Rack pull 15cm + bands 370kg x 1 (270kg bar + 100kg bands)
45d back extension 4x15
Reverse hypers 4x20
Band AB 3xMax
Seated band abduction 3x20

Główne ćwiczeni na spokojnie, doszedłem do ciężkiego 1RM bez nakręcania się i przeszedłem do asyst. Cały posterior chain spompowałem masakrycznie.

Ostatnio troszkę odpuściłem lower body, bo o mało nie przekreśliłem swojej "kariery" :P Bo doszedł do mnie strój do siadów, a włąściwie to sam dół stroju do siadów (Powerlifting briefs). Oczywiście jak to na mnie przystało od razu zamówiłem sobie te gacie w najlepszej i najmocniejszej wersji multi-ply, bo co ja nie dam rady?!

Więc założyłem je i chciałem robić standardowy box squat 1RM.... Tylko że nie mogłem zrobić nawet 1/3 siadu xD 100kg, 150kg, 200kg, 250kg, NIC 1/3 siadu i się blokowało. #!$%@? założyłem 300kg (max do skrzyni jaki robiłem raw to 290kg) i stwierdziłem że tym razem zejdę do skrzyni. Zatrzymało mnie w 1/2 siadu, i próbowałem schodzić coraz niżej, cisnąłem, ale ciśnienie było coraz większe nagle całe napięcie puściło i złożyło mnie JAK SCYZORYK, Usiadłem na skrzynie. I spanikowałem... czyli wiadomo w takich momentach bije się po łbie i nie zadaje pytań... Więc zamiast odłożyć sztangę na zabezpieczenia, zacząłem walczyć i próbować wstawać ze skrzyni... poleciałem do przodu dupa wystrzeliła do góru, plecy zostały, sztanga zrollowała się na szyje... I zrobiłem Rounded back good morning z 300kg na plecach, prawie mdlejąc przy odkładaniu sztangi na stojaki, bo sztanga na szyi odcięła mi tlen, i przestawałem już widzieć nawet xD

Po tej akcji pierwsze co, to cieszyłem się że właściwie na porządku dziennym robię, ciągi z garbem, good morning z garbem, ogólnie trenuje plecy w takiej pozycji. Bo dzięki temu nic mi się nie stało. Gacie już zamówiłem nowe, inny model, single-ply, luźniejszy heh. Bo w tych multi-ply bym się zabił.

Muszę się też zaopatrzyć w jakiś nowy sprzęt do nagrywania, bo kamerka którą nagrywałem została wysłana w podróż na orbitę, z tym że od razu natrafiła na ścianę... i kamerki już nie ma.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Dzisiaj konkretny ale krótki, bo 45minutowy trening, Rack pull 15cm + b...
  • 22
nagrałes tę akcję?


@151346136: Niee, i bardzo tego żałuję lol. Ale po prostu myślałem że po co będę rozgrzewkowe serię nagrywał... bo myślałem że nawet może do 400kg dojdę xD Zostałem zweryfikowany już przez 300kg... i teraz nie zamierzam już w te gacie wchodzić, bo naprawdę to może się szpitalem dla mnie skończyć :P Na początku muszę dostać i opanować te dużo słabsze single-ply :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@IntruderXXL: kurde Intruder, obserwuje Cię od dość dawna. Filmiki robią wrażenie, jestem w 100% pewien, że nie nosisz spodni typu "mam wodę w piwnicy" itp. wszystko git.
Ale zapodalbys kiedyś jakiegoś Rammsteina i jakiś flamethrower :p
@IntruderXXL: #!$%@?, byś doświadczenia nabrał co i jak, jak to wygląda od kuchni, sedziowanie itd, nie wiem na co Ty czekasz. Na Total 1000, a zdarzy Ci się po drodze kontuzja jak pisałeś i papa, najsilniejszy NATURAL który nigdy wyników nie zweryfikowal został z tym w swojej piwnicy w gipsie