•  

  Rewolucja Seksualna 1968 roku można śmiało określić jako największą zbrodnię zadaną nam przegrywom przez normictwo. Wszechpotężna rada CHADÓW i normików zdecydowała o ostatecznym rozwiązaniu kwestii przegrywowskiej, która trwa do dzisiaj, i która będzie trwała aż do całkowitego usunięcia spierdolonych genów z naszego społeczeństwa, aby móc rodzić wyłącznie samych CHADÓW, bądź normików.

  Kobiety nie chciały już dłużej brać ślub z nami. Brzydziły się naszym wyglądem, który został podyktowany nie przez nas, lecz przez naszą zajebistą matkę naturę. Kobiety Amerykańskie pragnęły obecności Bolca majestatycznego Amerykańskiego CHADA i pragnęły zakładać w przyszłości dzieci z nimi, lub w gorszym wypadku z normikami. Lecz nie z nami. Przegryw może co prawda ,,wyjść" z przegrywu, ale zostanie co najwyżej spermiarzem bądź betabankomatem, który się będzie jedynie płaszczył przed innymi ludźmi, a ci będą się z niego tylko nabijać.

  Wracając do Rewolucji Seksualnej. Oglądając koncerty, na których były dzieci-kwiaty nie widziałem tam przegrywów. Widziałem tam potężnych brudnych CHADÓW, które korzystały jak to tylko możliwe z WIELKIEGO NARODOWEGO AMERYKAŃSKIEGO BOLCOWANIA ku chwale unicestwienia rasy przegrywowskiej. Było to przecież wielkie święto. To była rewolucja przeciwko zasadom, jakie od wieków my, przegrywy narzuciliśmy społeczeństwu poprzez Księży i nasze poglądy Konserwatywne. Tylko dzięki naszym księżom i naszym poglądom byliśmy w stanie zrobić mistyczny seks z kobietą.

  Jednakże wszystko się zmieniło. Teraz ludzi, którzy mają prawicowe poglądy określa się mianem nazistów, faszystów, inceli. Wyzywają nas od inceli i planują zrobić kolejną wielką rewolucje. Otóż zamierzają stworzyć pierwsze obozy zagłada, tak jak hitler robił to z żydami, aby usunąć nasze spierdolone geny.

  Ale my się tym kurwom nie damy. Pamiętajcie kochani, Betauprising nadchodzi wielkimi krokami, a my przywrócimy ład i porządek narzucony światu przez nas, który obowiązywał przed Rewolucją Normicko-Chadowską z 1968 roku. Raz na zawsze pokażemy tym CHADOM i STACYM, kto tu tak naprawdę rządzi.

  #przegryw #stulejacontent #spierdolenie #seks #4konserwy #neuropa #seks #usa #pasta

  źródło: Rewolucja seksualna.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h