Wpis z mikrobloga

Ej myślicie, że jakby się spamowało google jakimiś zapytaniami typu "jak zrobić bombę", "jak ukryć ciało", "cp" itp to policja by się w końcu zainteresowała czy nie bardzo? Od jakiegoś czasu zastanawia mnie jak to działa w Polsce na takie tematy. Znajomy mieszkający w Niemczech opowiadał mi ostatnio, że kiedyś pobrał Euro Truck Simulatora z zatoki i po dwóch tygodniach zapukali do niego mundurowi z mandatem xD
  • 17
@Novameh: Nie, to tak nie działa gościu z tym wpisywaniem xD Co do pobierania gier, to w Polsce nic Ci nie zrobią, dopóki nic nie upload'ujesz, natomiast w Niemczech masz tak, że jak np pobierzesz coś przez uTorrenta, to normalnie Ci na chatę przychodzi mandat. Jeśli chcesz pobierać w Niemczech, to musisz przez VPN'a
@Gulczas1337: No to lipa, myślałem, że dadzą rade np schwytać zamachowca przez internet jak na filmach akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale w sumie dostawca internetu ma chyba wgląd w Twoją historię i to od niego zależy, czy to też mit? xD
@Niebezpieczny_wonsz_zecznny: Gdyby nie piracenie to wielu rzeczy nigdzie nie dałoby się legalnie znaleźć. Po drugie, studiowanie w Polsce bez piracenia jest po prostu niemożliwe. Studenci mieliby rozdzielić 4 książki z biblioteki na 100 osób, gdy jakaś książka jest nie do kupienia? U mnie sami wykładowcy po cichu zalecali piracić ich własne książki.
@Novameh: Jak raz wpiszesz to zapewne nie ale jesli wpisujesz czesto i coraz bardziej skomplikowane zapytania to moga miec algorytm ktory to wychwytuje.Podobnie moderacja wykopu ma dostep do wiadomosci prywatnych,dla niektorych moze to nie byc oczywiste