Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wieczorem idę do samochodu i taka sytuacja. Ani karteczki, ani świadków, za to jest wkurw. Intuicja podpowiada mi, że to to ktoś z sąsiadów, a dokładniej jakaś durna piczka w sraczkowatym aucie. No tylko baba potrafi zrobić coś takiego i spierdolić bez słowa. Nocny spacer po osiedlu i pyk: sraczkowóz z przetarciami odpowiadającymi kolorem i wysokością (zdjęcie w kom).
    I co teraz? Jak bez świadków, bez kamer mogę udowodnić, że to ona? Iść z tym na policję, czy prosto do ubezpieczyciela?
    #mirkopomusz #samochody #logikarozowychpaskow #krakow #patologiazmiasta #japierdole
    pokaż całość

odpowiedzi (52)

kiedys jakis wykopek sie pytał o rady na pierwszą rokse to mu napisalem mordo weź klapki bo grzyba złapiesz pod prysznicem bo ci sie kaze umyc przed i wszyscy tak robią i on oooo dzieki mireczku dzieki XDDD polazł do kurwy z klapkami

odpowiedzi (13)

nie rozumiem ludzi którzy po alkoholu zachowują się agresywnie i odpala im się "god mode". przecież jak ja jestem najebany to ostatnie o czym marzę to napierdalanie się z innymi. jak jestem najebany to nawet jakiś szczypior by mnie poskładał XD

odpowiedzi (66)