Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co sądzicie o pierwszej części AC? Ktoś z was wraca do niej po ograniu jakiejś nowszej? Czy według was jest w niej coś lepszego niż w innych?
#assassinscreed #gry
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@4konwersy: Właśnie próbuję ją ograć po przejściu między innymi Brotherhooda, Black Flaga, III i Rogue. Męczę się, a to dopiero początek. Już dwa razy zginęłam, bo zapominam, że nie można pływać. :I
@oppy: fabularnie była bardzo fajna, zwłaszcza jak nie wiedziało się jeszcze jaki z tego tasiemiec wyjdzie. No i był ten cliffhanger na końcu, coś co mogło zadziałać tylko za pierwszym razem. Pod względem rozgrywki najprościej napisać, że nuda i monotonia ale też trzeba docenić techniczną stronę gry. Wcześniej takie cuda ze wspinaczką mieliśmy w do bólu liniowym Prince of Persia. Tutaj otrzymaliśmy względnie otwarty świat, gdzie dało się wleźć niemal wszędzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jandiabeldrugi: Ja doceniam, że to od tego się zaczęło i wiadomo, że pierwsza część jest bardziej eksperymentalna, żeby sprawdzić czy się przyjmie taka nowość. Dopiero potem zaczęli ulepszać mechaniki i je dodawać. Nie jestem pewna tylko czy po zagraniu w świetnego Black Flaga czy moją ulubioną trójkę będę w stanie to przejść, bo jestem na drugim mieście, a już robię to samo. Poza tym punktów obserwacyjnych jest zdecydowanie za dużo. 9