Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  XDDD

  odpowiedzi (19)

 • avatar

  Mordy, mordeczki, Mirki i Mirabelki - jeżeli dostanę więcej plusów niż @Nielogiczny_login, to napiszę do niej "Cześć" na priv, a każdy plusujący otrzyma zaproszenie na nasz ślub, który będzie tylko kwestią czasu. Swoją drogą to ja też obroniłem magistra, w nagrodę postawił litra żołądkowej.

  Wierzę w was, że łysy sebiks w piżamce w Iniemamocnych jest godny otrzymania plusidła. Trzymajcie się na tym Mirko!

  #pokazmorde #chwalesie #niebieskiepaski #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  Nie mogę wyjść z wrażenia. Parę dni temu pytałam tutaj czy ktoś z Was orientuje się jak znaleźć darczyńcę słodczy lub zabawek (organizuję ze znajomym akcję wesołego, świątecznego dnia na onkologii dziecięcej) a dziś... jeden z mirków przelał 1200zł. Ot tak anonimowo i po cichu. Pewnie nawet nie chciałby bym o tym pisała, ale nie pisze tego by go tutaj gloryfikować (choć skrycie kocham za ten gest) ale po to byście wiedzieli to co ja wiem od dawna :

  Poza stulejarzami, karaczanami, niemiłymi, chamskimi i czepliwymi ludźmi, są tu wśród nas również takie pełne serducha, kochane i pomocne osoby. To jak szukanie diamentu w gównie, ale warto i przekonałam się tu o tym już nie raz. Kocham Wykop i cieszę się z bycia częścią tej trudnej społeczności (。◕‿‿◕。)!

  #wykop #tylkomirko #swieta #truestory #niewiemjaktootagowac
  pokaż całość

  odpowiedzi (26)