Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (10)

Widzę, że ostatnio sporo ciepłych słów w stronę policji na mirko. Oczywiście zgadzam się, że policja jest potrzebna i powinna wzbudzać respekt. Jednak jest to w Polsce instytucja która nie zawsze a wręcz bardzo często działa koszmarnie i na szkodę obywatelom. Jeśli chcecie to mogę opowiedzieć o Mojej przygodzie związanej z zatrzymaniem za posiadanie. Oczywiście nie byłem niewinny. Miałem przy sobie 20g białego oraz 10g marihuanen. Po pół roku sąd zaocznie przyznał mi niecałe 2k do zapłaty i nic poza tym.
    Jak chcecie żebym opisał jak wyglądało zatrzymanie, co działo się na komendzie, dlaczego dostałem tak małą karę nie „rozpruwając” się, i dla czego do końca życia będę kaleką dzięki naćpanemu policjantowi to dajcie znać. Znajdę chwile czasu to ładnie napisze i wrzucę fotki niektórych ciekawych tekstów zapisanych w uzasadnieniach od prokuratury.
    #policja #truestory #konin #narkotykizawszespoko
    pokaż całość

odpowiedzi (22)

W Stanach został niedawno ufundowany Center for Psychedelic & Consciousness Research na uniwersytecie Johna Hopkinsa gdzie naukowcy będą badali wpływ psychodelików na ludzką psychikę i świadomość.

Zaciekawiło mnie, że psychodeliki powoli przechodzą do mainstreamu, bo u mnie mija już prawie 4 lata odkąd rozpocząłem na własną rękę mikrodawkowanie LSD. Dodawałem nawet wpis na wykopie gdy zaczynałem to robić - https://www.wykop.pl/wpis/16833021/od-jakchs-2-miesiecy-biore-regularnie-lsd-w-mikrod/

Z uwagi na to, że nie ma żadnych badań na temat długoterminowego zażywania tej substancji to chciałem tylko napisać, że póki co żyję i mam się dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdarzały się dłuższe lub krótsze przerwy w schemacie dawkowania, ale do tej pory nie zauważyłem ani jednego minusa.

W dni gdy mikrodawkuję wciąż mam lepszy nastrój, koncentrację, jestem nieco bardziej pobudzony i rozmowny a także zadowolony z tego co mam i ustatysfakcjonowany życiem nawet gdy są w nim problemy.

A zatem wniosek jest taki, że można żyć na LSD min. 4 lata xD Jakby ktoś miał pytania to odpowiem w komentarzach.

#lsd #narkotykizawszespoko #narkotyki #swiadomosc #oswiadczeniezdupy #depresja
    pokaż całość

odpowiedzi (70)