Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Rozumiecie to? W TVP przepychają narrację, że coś jest nie tak z majątkiem Tomasza Grodzkiego (w domyśle: jest za duży i prawdopodobnie coś tu może śmierdzieć). Majątek profesora nauk medycznych i wybitnego chirurga, jednego z najlepszych w Polsce. Jak to powiedziała Holecka: "Tomasz Grodzki dotąd nie odniósł się do zarzutów". Tak, ta sama miernota Holecka, która zarabia więcej od ww. profesora nauk medycznych i wybitnego chirurga tylko dlatego, że niejako zapisała się do pewnej partii. Przecież my żyjemy w nienormalnym kraju - absurdalnym do cna, bo skoro oni to robią 2 czy 3 dni z rzędu, to znaczy, że ta metoda zapewne działa.

  Ponad 60-letni gość, wybitny w swoim fachu, nie ma prawa dorobić się w życiu, nie ma prawa jeździć fajnym samochodem. Wszyscy muszą być jak Macierewicz - majątek 10 tys. zł, auto 15-letnie i dopiero wtedy pewnikiem jest to, że taki człowiek jest prawy i sprawiedliwy.

  https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tomasz-grodzki-marszalek-senatu-oswiadczenie-majatkowe-wiadomosci-o-kulisach-majatku-oredzie-marszalka-bez-zapowiedzi

  #polityka #neuropa #4konserwy #tvpis #bekazpisu
  pokaż całość

  odpowiedzi (61)

 • avatar

  Bry! Dzisiaj mamy dla Was w kolejnym #rozdajo i #wykopowytest naszą następną nowość, która przyda się każdemu z Was Power bank 20000mAh SAVIO BA-03 o którym możecie poczytać tutaj <-

  Power Banki są aktualnie dostępne w poniższych cenach i oferta z tego co wiemy jest ograniczona czasowo i takie trochę #cebuladeals:
  - Power bank 10000mAh SAVIO BA-02 - 41,99pln
  - Power bank 20000mAh SAVIO BA-03 - 64,99pln

  Zasady?
  1. Zaplusuj ten wpis
  2. Czekaj na wyniki do wtorku
  3. Zrecenzuj nasz produkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Pst. Zielonki mogą brać udział!

  Czego są takie fajne? Bo posiadają zabezpieczenia: przed przeładowaniem/nadmiernym wyładowaniem się, przed zwarciem, przed przeciążeniem wejściowym/wyjściowym. Są odporne na temperaturę i dodatkowo posiadają automatyczne wykrywanie połączenia przez urządzenie i ledowy wskaźnik poziomu naładowania. Oczywiście trzymają parametry podane na naszej stronie i oczywiście gwarancja 2 lata (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  #savio

  Właścicielem marki Savio jest firma Elmak Sp. z o.o., działająca na rynku elektroniki użytkowej od 1990r. Elmak jest producentem pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD. Projektowanie, badania w laboratorium CE i produkcja wyrobów pod marką Elmak odbywają się w zakładzie w Rzeszowie. Firma zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju”, a wśród jej klientów znajdują się uznane marki, jak Samsung, De Dietrich, HBO, Canal+ czy O2. W 2011r. Elmak utworzył nowy oddział firmy, zajmujący się wprowadzaniem na rynek i rozwojem marki Savio, pod którą sprzedawane są akcesoria elektroniczne produkowane zgodnie z wymogami firmy przez wyselekcjonowanych dostawców.Dzięki współpracy obydwu działów i merytorycznemu wsparciu doświadczonych inżynierów produkty Savio spełniają najwyższe standardy jakości.

  więcej na www.savio.net.pl
  pokaż całość

  odpowiedzi (40)

 • odpowiedzi (12)