Wpis z mikrobloga

Rafał Gaweł znany z Ośrodka Siania Nienawiści #omzrik postanowił wyciągać też pieniądze z ekooszołomów atakując myśliwych prowadzących legalny odstrzał zwierząt. Jak widać na przykładzie postu poniżej, czuje się totalnie bezkarny. Pani Alicja właśnie podała tą pseudofundację do sądu, mam nadzieję, że puści ich z torbami.
#rafalgawel #ludzieprzeciwmysliwym #bekazpodludzi #afera #myslistwo #lowiectwo #ekologia #ekoterrorysci
K.....S - Rafał Gaweł znany z Ośrodka Siania Nienawiści #omzrik postanowił wyciągać t...

źródło: comment_i9BvLCCecSv7w7cSP8Oefja7kymGfmJm.jpg

Pobierz
  • 34
@InspektorDupa to argument do tematu myślistwa, że jest bardziej humanitarne jesc mieso od mysliwego niz ze sklepu. Nie wiem skad masz takie informacje, i o karach sa co mowisz. Ale za nie przestrzeganie regulaminu przewaznie nastepuje usunięcie z koła łowieckiego. Tymsamym taki osobnik nie ma prawa polować. Moze za komuny byly jakies chore akcje, nie wiem, teraz natomiast regulaminy są przestrzegane, nie ma mowy o piciu alko przed/w trakcie polowania.
@glupirobak: ehe, wystarczy wpisać w google słowo "myśliwy" i jak na dłoni widać jak przestrzegane są regulaminy. XD straszna kara swoją drogą - usunięcie z koła łowieckiego. to, że myślistwo jest bardziej humanitarne niż masowa produkcja mięsa nie znaczy, że od razu mamy pozwalać na taką patologię, jaka wyprawia się wśród polskich myśliwych.
@UberKatze: a któż inny byłby tak bardzo przejęty losem biednych myśliwych, którzy tylko pochwalili się zabijaniem fejsiku,