Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Słuchajcie za rok, spełniam kolejne motoryzacyjne marzenie. Ale nadal mam dylemat. Co byście wybrali? Mustang 2012/4 5.0, czy challenger z tych samych lat pewnie 5.7 HEMI. Niedługo będę miał okazję przyjechać się Dodgem. Ale chciałbym znać waszą opinię A najlepiej posiadaczy na co uważać i oczywiście co byście wybrali ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #motoryzacja #dodge #ford #samochody pokaż całość

  odpowiedzi (87)

 • avatar

  Mamy to!!!

  odpowiedzi (118)

 • avatar

  Widzę, że ostatnio sporo ciepłych słów w stronę policji na mirko. Oczywiście zgadzam się, że policja jest potrzebna i powinna wzbudzać respekt. Jednak jest to w Polsce instytucja która nie zawsze a wręcz bardzo często działa koszmarnie i na szkodę obywatelom. Jeśli chcecie to mogę opowiedzieć o Mojej przygodzie związanej z zatrzymaniem za posiadanie. Oczywiście nie byłem niewinny. Miałem przy sobie 20g białego oraz 10g marihuanen. Po pół roku sąd zaocznie przyznał mi niecałe 2k do zapłaty i nic poza tym.
  Jak chcecie żebym opisał jak wyglądało zatrzymanie, co działo się na komendzie, dlaczego dostałem tak małą karę nie „rozpruwając” się, i dla czego do końca życia będę kaleką dzięki naćpanemu policjantowi to dajcie znać. Znajdę chwile czasu to ładnie napisze i wrzucę fotki niektórych ciekawych tekstów zapisanych w uzasadnieniach od prokuratury.
  #policja #truestory #konin #narkotykizawszespoko
  pokaż całość

  odpowiedzi (22)