Gorące dyskusje ostatnie 12h

Patrzyłam, jak mój pies przez 10 minut goni własny ogon i naszła mnie refleksja, jak łatwo takiego psa czymś zająć. A potem zorientowałam się, że właśnie przez 10 minut patrzyłam, jak mój pies goni własny ogon.

odpowiedzi (14)

Ja z kumplem odpalamy nowa płytę z CD-Action na Intel Celeromie 2.0 GHz siedząc na pufie i stołku gamingowym rok 2003 koloryzowane

#lata90 #heheszki #gry #pokazmorde

odpowiedzi (88)

Fotografie z domu uciech cielesnych w Bangladeszu, 2016. Fotografie nie epatują nagością czy perwersją, ale smutek, który się wylewa z nich może nie być dla wszystkich. Tutaj Kajol, która chyba ma 17 lat, zmuszona do małżeństwa w wieku 9 lat. Później jej ciotka sprzedała ją do burdelu, gdzie poczęła syna.

"Kajol with a customer. She thinks she is 17 years but does not know her exact age. She was married with 9 years. Her aunt sold her to the Kandapara brothel. She has a 6 month son, Mehedi. Two weeks after the birth she was forced to have sex again with customers. Because of the baby her business is not so good."

Galeria

#starszezwoje - tag ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami

#historia #ciekawostkihistoryczne #fotohistoria #prostytucja #myrmekochoria
    pokaż całość

odpowiedzi (88)