Wpis z mikrobloga

Dzisiejszego dnia, wujek Blackpill_RAW, ma dla was kolejną tłuściutką czarną pigułkę.

Ten wpis dedykuje Redpillersom, którzy twierdzą, że samczymi i dominującymi zachowaniami oraz byciem "alfa", można przeskoczyć wygląd.
Dedykuje go również, wszystkim twierdzącym, że:
"Wyjdź na ulicę, zobacz jak wyglądają pary"
"Mój kumpel jest brzydki jak noc listopadowa i ma dziewczynę"
"Znam gościa który ma 165cm, jego dziewczyna 175cm i są razem. Bycie niskim to nie wymówka"

To, że brzydki albo niski może znaleźć sobie dziewczynę jest oczywiście możliwe. Ale Wy widzicie tylko to, co na zewnątrz. To, że dwoje ludzi jest w związku. Nie widzicie natomiast tego co się dzieje w głowie tej kobiety. Bardzo często Panie same się oszukują, że nie patrzą tylko na wygląd i są nieszczęśliwe przez to.

BIOLOGII, SIĘ NIE DA OSZUKAĆ

Nieważne, czy czarna/biała/żółta/młoda/stara/głupia/mądra. Każda kobieta jest zaprogramowana na rozród z samcami wysokiej jakości i o silnych cechach fizycznych. Jeśli taki nie jesteś NIGDY nie będziesz prawdziwie pożądany.

Oglądając streama FACEandLMS, natknąłem się na ciekawą wiadomość z forum. Jakość na filmie była tragiczna, więc poszukałem jej w internecie sam. Na anglojęzycznym forum pewna kobieta zamieściła anonimowy wpis prosząc o rady. Przetłumaczyłem go dla was.

"Nie uważam mojego chłopaka za atrakcyjnego
Jestem z moim chłopakiem od prawie roku. Jest idealnym chłopakiem, jest taki słodki i troszczący się o mnie, jest naprawdę czuły i kocha mnie, jest miły i sprawia że cały czas się śmieje. Zawsze mamy razem ubaw, nie ma nikogo innego z kim wolałabym spędzać czas. I ja też z wzajemnością jestem w nim zakochana.

ALE, nie uważam go za atrakcyjnego. Nigdy nie uważałam go za atrakcyjnego. Obiektywnie, nie jest on przystojnym facetem. Jest niższy ode mnie i troszkę tłusty. Czasami gdy jesteśmy w łóżku, jestem obrzydzona i mam o wiele mniejszy pociąg do seksu, niż z moimi innymi chłopakami. Czy to stanowi duży problem? Zgaduję, że oczywistą odpowiedzią jest tak. Ale czy nie powinnam być szczęśliwa z tego, że mam chłopaka który jest taki dobry dla mnie i z którym tak dobrze mi się układa? Czy jest to powszechne, u ludzi w związkach/małżeństwach? Czy jestem próżna bo chcę mieć przystojniejszego chłopaka?"

Ona nie straciła do niego pociągu. Ona nigdy pociągu do niego nie miała...

Daję zdjęcie, oraz link do oryginału:https://www.thestudentroom.co.uk/showthread.php?t=2370783
#blackpill #redpill #wzrost #przegryw #stulejacontent #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
B.....W - Dzisiejszego dnia, wujek Blackpill_RAW, ma dla was kolejną tłuściutką czarn...

źródło: comment_RTbTOfGf2HDzcIcU3Ys2LtWJZgOKDwhg.jpg

Pobierz
  • 29
@Blackpill_RAW: Zachowaniem i sposobem bycia da się przeskoczyć u niektórych wygląd, jeśli oczywiście nie wygląda się jak ostatnia tragedia. Jest to jednak tylko chwilowe rozwiązanie i w ostatecznym rozrachunku wszystko kończy się tak samo. Różowe dochodzą do konkluzji jak wyżej i wybierany jest ładny oskarek niezależnie od cech osobowości. Priorytety im się zmieniają po magicznej 30 stce, ale wtedy wchodzenie w takie układy to cuckostwo.
Na początku krytykujesz dowody anegdotyczne,by na końcu #!$%@?ąć screena z jakiegoś forum (na pewno 100% legit,w internecie nikt nie kłamie) i na jego podstawie ocenić całą ludzkość xD


@siea01: Ale to nawet nie chodzi o kłamanie. Takie przypadki jak tutaj opisane na pewno istnieją. Tak samo jak istnieją przypadki całkowicie odwrotne. Koleś po prostu ma filtr informacyjny, przyjmuje do wiadomości tylko to, co mu pasuje do światopoglądu.

@Blackpill_RAW: Tak na