Gorące dyskusje ostatnie 12h

XDDD

odpowiedzi (19)

Nie mogę wyjść z wrażenia. Parę dni temu pytałam tutaj czy ktoś z Was orientuje się jak znaleźć darczyńcę słodczy lub zabawek (organizuję ze znajomym akcję wesołego, świątecznego dnia na onkologii dziecięcej) a dziś... jeden z mirków przelał 1200zł. Ot tak anonimowo i po cichu. Pewnie nawet nie chciałby bym o tym pisała, ale nie pisze tego by go tutaj gloryfikować (choć skrycie kocham za ten gest) ale po to byście wiedzieli to co ja wiem od dawna :

Poza stulejarzami, karaczanami, niemiłymi, chamskimi i czepliwymi ludźmi, są tu wśród nas również takie pełne serducha, kochane i pomocne osoby. To jak szukanie diamentu w gównie, ale warto i przekonałam się tu o tym już nie raz. Kocham Wykop i cieszę się z bycia częścią tej trudnej społeczności (。◕‿‿◕。)!

#wykop #tylkomirko #swieta #truestory #niewiemjaktootagowac
    pokaż całość

odpowiedzi (26)

#anonimowemirkowyznania
    Taka sytuacja:
    Świadczę usługi remontowe, wystawiłem fakturę na zaliczkę, kwota 20k,
    przesłałem ją w PDF poprzez gmail.
    Klient odebrał, twierdzi że zapłacił.

Pieniędzy brak.
    Wysłał mi zdjęcie faktury którą sobie wdrukował - dane prawidłowe, numer konta inny.
    Ja mam w gmailu dalej kopię, wysłałem prawidłową fakturę, pdf, który gdy wysyłam do innych ma dobry numer konta.
    Nawet gdy daję - POKAŻ ORYGINAŁ wysłanej wiadomości,
    POBIERZ ORYGINAŁ to w pliku EML jest poprawny pdf z prawidłowym, moim numerem konta.
    On twierdzi że usunął już tego maila.

Pewnie ma jakiegoś wirusa który podmienił numer konta.
    Problem w tym, że kłoci się ze mną że to on ma rację, że pobrał pdf, wydrukował i przepisał z wydruku dobry numer konta, że ja chcę go oszukać.
    Co robić?
    #prawo #banki #bankowosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
    pokaż całość

odpowiedzi (21)