Wpis z mikrobloga

jeśli w najbliższych odcinkach #stopcham #polskiedrogi #polscykierowcy i innych kompilacji z #dashcam będzie pełna benzyny ciężarówka wyprzedzająca po podwójnej ciągłej i chyba nawet przejsciu dla pieszych bezbronną ostrożnie jadącą osobówkę, to wiedzcie że ten kamerkowy #!$%@? wyjechał ze stacji benzynowej nam dosłownie pod zderzak.

Ruszył spod dystrybutora, dojechał do "ustąp", zobaczył że z górki po zakręcie lecą dwie ciężarówki i... rura na główną. A po wyjechaniu na główną z mistrza na ćwierć mili stał się ekstremalnym ekodriverem. Bo przecież jak teraz zostanie uderzony w tył "to będzie wina ciężarówki". Ja hamowałem, beczka zapaliła STOPy ale po chwili uznała że wali to (a raczej woli nie walić) i lepiej będzie gwałtownie nie hamować. I wyprzedziła jak wyprzedziła. Tablice ADR otwarte, "33" Więc benzyna, albo coś równie łatwopalnego

#oswiadczeniezdupy #trzymaczkierownicy
  • 4
@vieniasn: ja o tym niestety z pracy wiem. A co najgorsze skuwola nagrałem, ale o tym żeby zasejwować filmik pomyślałem dopiero jak już pewnie dawno był nadpisany. Inna sprawa, że co bym mu zrobił.

Mam nadzieję, że przynajmniej czujnik wstrząsowy jeszcze w mojej #g1wh działa i w razie dzwona filmik sam się zabezpieczy. I przynajmniej tyle będzie z niej pożytku, że będzie można ustalić kto zawinił, albo co spieprzyłem