Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pamiętacie kontrowersyjną animację Barbary Pieli z programu „Minęła 20” Michała Rachonia? Można było zobaczyć w niej plastelinowego Jerzego Owsiaka jako marionetkę Hanny Gronkiewicz Waltz, pojawił się też banknot dwustuzłotowy z gwiazdą Dawida. O animacji zrobiło się głośno, a my postanowiliśmy poznać szczegóły współpracy TVP z autorką tzw. Plastusiów. Niestety nie udało nam się. Wygląda na to, że choć Plastusie występowały u Rachonia ok. półtora roku, nie podpisano żadnej umowy, umawiając się zapewne ustnie. Plastusie wystąpiły również w Szopce Noworocznej – czy i tu nie było umowy z Pielą? Tego się nie dowiemy, ponieważ TVP odmówiła udostępnienia umów na realizację Szopki, zasłaniając się tajemnicą przedsiębiorcy, a WSA 5 listopada poparł jej stanowisko.¯\_(ツ)_/¯
    Więcej: https://siecobywatelska.pl/plastelina-w-tvp/

#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #prawodoinformacji #tvp
    pokaż całość

odpowiedzi (13)

• odpowiedzi (10)

Wlokąc się po zakupach za dwoma dojrzałymi kobietami usłyszałam słowa które bardzo mnie uderzyły, mimo że nigdy taka sytuacja bezpośrednio, całe szczęście, mnie nie dotyczyła osobisie.
    - A co mi po takiej synowej co to już trzeci raz roni?! Wnuka nigdy nie doczekam. Mógł 'wziąść' (tak powiedziała, wziąść a nie wziąć) lepszą.
    - Anka, ale jak ty mówisz o tej biednej dziewczynie? Boga w sercu nie masz? - druga pani wykazała się współczuciem i klasą oburzając się na słowa koleżanki.

Mam nadzieję że ta dziewczyna nigdy bezpośrednio takich słów nie usłyszała (╯︵╰,)
    #feels #smutnazaba bo to diabelnie smutne tak przedmiotowo traktować drugą osobę, #ciaza , i ze względu na mentalność tej baby #patologiazewsi
    pokaż całość

odpowiedzi (37)