Wpis z mikrobloga

dlatego wybralem konsole. Szkoda czasu i nerwow na zabawy z bledami


@nofink: dokładnie z tego samego założenia wyszedłem rok temu i nie żałuję. Koniec z wiecznymi problemami z grami na PC. Wkładasz płytkę albo ściągasz gierkę z gamepassa i grasz. Nic cię nie interesuje. To jest piękne
  • Odpowiedz
@kRz222: I grasz w lepszej jakości od znacznej większości ludzi, jeśli masz One X ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na PC ledwo co 2% ze steam gra w 4K XD A u nas na xbox sporo gier śmiga w 4K bez większych problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
minusem jest gra na padzie, ale najlepiej mi szła nauka przy FPS na multiplayerze XD


@Arcymag_Pozytyw: Razer w kooperacji z Microsoftem wydali myszkę i klawiaturę, które są natywnie wspierane kolego ;)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@r00kie: mam PC i obie konsole nie do końca rozumiem obrzucanie się gównem przez obie strony, ale R* dali po prostu dupy po całości. Jak można wypuścić grę bez testów akceptacyjnych i end2end. Ich QA musi się składać z jakiś szympansów a nie testerów :D
  • Odpowiedz
@Viscop:

Ich płyty z chipsetem B450 nie mają sobie równych jeśli chodzi o sekcję zasilania.


A na reddicie ludzie dalej piszą posty że b450 nie bootuje z ryzenem 3000 xD jak to było? Czekajcie na update biosu, na pewno naprawią
  • Odpowiedz