Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Fotografie z domu uciech cielesnych w Bangladeszu, 2016. Fotografie nie epatują nagością czy perwersją, ale smutek, który się wylewa z nich może nie być dla wszystkich. Tutaj Kajol, która chyba ma 17 lat, zmuszona do małżeństwa w wieku 9 lat. Później jej ciotka sprzedała ją do burdelu, gdzie poczęła syna.

  "Kajol with a customer. She thinks she is 17 years but does not know her exact age. She was married with 9 years. Her aunt sold her to the Kandapara brothel. She has a 6 month son, Mehedi. Two weeks after the birth she was forced to have sex again with customers. Because of the baby her business is not so good."

  Galeria

  #starszezwoje - tag ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami

  #historia #ciekawostkihistoryczne #fotohistoria #prostytucja #myrmekochoria
  pokaż całość

  odpowiedzi (90)

 • avatar

  Koleżanka zgłosiła do #pip januszex w którym pracowała.
  Była kontrola Janusz oczywiście wkurw. Stawił się na wezwanie do urzędu a tam mu powiedzieli kto napisał zgłoszenie, co zrobili niezgodnie z prawem. Teraz wydzwania do niej że jej zapłaci byle by skargę wycofała.
  Najlepsze jest to że jak koleżanka zadzwoniła do pip zapytać jak to się stało że jej dane wypłynęły to usłyszała że nie mogą jej powiedzieć bo to dane osobowe. #pracbaza #januszebiznesu #januszex pokaż całość

  odpowiedzi (28)

 • odpowiedzi (18)