•  

  Zobaczcie na zdjęcie, co to za żałosne, natalistyczne myślenie...
  ,,Ciesz się z tego co masz, bo zawsze mogło być gorzej" xD, okej. Mamy się cieszyć z tego, że żyjemy na świecie, który jest zły do tego stopnia, że choćbyśmy niewiadomo jak cierpieli, to niemal zawsze możemy wskazać palcem na kogoś kto ma jeszcze gorzej? Pier**le takie coś. Takie pocieszanie jest dobre dla ubogich intelektualnie.
  Taka gadanina, żeby docenić to co się ma, bo ktoś inny ma gorzej, jest dobra dla głupich małp, którym poprawia się na humor na myśl, że nawet jak mają w życiu nieciekawie, to zawsze znajdzie się ktoś, kto ma jeszcze gorzej. Na głupie małpy to działa, na ludzi obserwujących w sposób trzeźwy, cały ten pogardy godny świat już nie za bardzo.

  To jest fakt, że z takich postów tępe, ogolone małpy podświadomie czerpią przyjemność. W psychologii to ma swoją nazwę.
  Schadenfreude - przyjemność czerpana z cudzego nieszczęścia bądź niepowodzenia. Ci głupi ludzie nawet tego nie wiedzą, że współczując, jednocześnie odczuwają satysfakcję, że sami mają więcej szczęścia w życiu od tych chorych dzieci.
  ,, Cieszmy się, że żyjemy, bo nie jesteśmy tymi chorymi dziećmi z onkologii" równie dobrze taki mógłby być podpis do tego zdjęcia. To żałosne!

  Co do chorych dzieciaków, wiadomo, wszystkich jest szkoda, jest przykro i będzie... zawsze. Bo ludzkość nigdy nie zrozumie, że problemom lepiej zapobiegać, niż rozwiązywać.
  To rodzice podnoszą moralną odpowiedzialność za krzywdę tych dzieci, bo zdecydowali się je powołać na ten beznadziejny, okrutny, podły, niesprawiedliwy świat. Powinno im być za to wstyd!

  #dzieci #antynatalizm #efilizm #zdrowie #przemyslenia #niepopularnaopinia #bekaznatalistow #bekazpodludzi

  źródło: IMG_20191107_124201.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h