•  

I to jest płynna jazda samochodem (✌ ゚ ∀ ゚)☞

#nightdrive #pdk #samochody #motoryzacja #polskiedrogi #bmw

źródło: youtube.com

•  

@Atreyu: o ile taka jazde powinno sie potepiac to potrafi wyczuc autko
      ale niech by ktos zrobil cos nieprzewidywalnego (zmiana pasa) / pojazd w martwym punkcie to kaplica

•  

@Atreyu jaram się do dziś

+: eNse
    •  

@Tylko_noc: możesz mi wierzyć lub nie ale po latach takiej jazdy jesteś w stanie z 99% pewnością przewidzieć ruch każdego na drodze, oczywiście zostaje ten 1% i może dojść do tragedii, ale to jest streetracing, ryzyko jest wliczone. Sam wielokrotnie wyjeżdżałem na miasto wyłącznie po to by przypadkiem spotkać kogoś do pościgania się, udawało się prawie zawsze a prędkości >200 w mieście były normą. Kiedyś miałem wyścig na 5 samochodów, do dziś żałuje że rejestratora nie miałem. Te czasy niestety za mną, ale dalej żyłka ściganta we mnie siedzi. Nigdy nikomu krzywdy nie zrobiłem ani nigdy nie sprowokowałem niebezpiecznej sytuacji, Frog podejrzewam również.

•  

@Adasi: bo liczysz na to ze druga strona "odpusci"
      a co jak cie po prostu nie zauwazy bo telefon czy inne gowno?
      i przewidywalnosc polega na tym ze ci normalni stosuja sie do pord. a gdyby kazdy jezdzil jak chcial?

tez widze ze gosc potrafi jezdzic no ale jednak bez przesady :/
      wiadomo tez ze robi to dla adrenalinki, ale gdyby wskoczyl na tor to byc moze okazaloby sie ze nie do konca jest tak szybki jak mu sie wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Tylko_noc: nie mówię o odpuszczaniu i pchaniu się na siłę a o przewidywaniu przyszłych manewrów i intencji przed sygnalizacja. Nie nadinterperetuj.

On już nie ma z tego adrenaliny, po prostu to lubi, to jego styl życia. Możliwe że na torze jest słaby, nie wiadomo, natomiast na ulicy sobie radzi i zna teren, a to w wyścigach ulicznych jest ważniejsze niż jakakolwiek liczba koni. Wielokrotnie objeżdżalem dużo mocniejsze fury.

•  

@Adasi: to wynika tylko i wylacznie z tego ze inni sie stosuja do zasad ruchu drogowego. bez tego milabys taka sieczke jak L1 kazdego wyscigu
      szklanej kuli to tam nie ma
      i ten 'styl bycia' nie rozni sie niczym innym od dresa pytajacego o problemy przypadkowych ludzi

•  

@Adasi: ja pierdole, mowisz to tak jakby 1% to bylo ekstremalnie malo. Po 100 sytuacjach niebezpiecznych masz statystycznie 1 wydarzenie, a Frogu ile takich mial na jednym filmie? Zapierdalanie, podprady, czerwone, omijanie z prawej, zmiany pasa na zyletki. Jechal zajebiscie, ma smykale do tego, ale nie w ruchu ulicznym, lol.

•  

@Tylko_noc: nie masz racji, ale masz prawo mieć inne zdanie
      @Zielczan: nic takiego nie powiedziałem. Jest to mało ale to jest prawdziwe życie i mało dla kogoś kto ucierpi to wystarczająco

•  

@Atreyu: @Adasi: @EL98: frog w ogole ma teraz kanał na youtube, o swoich sprawach w sądzie, przemianie i wrzuca jakies daily vlogaski ;)

•  

Możliwe że na torze jest słaby, nie wiadomo, natomiast na ulicy sobie radzi i zna teren, a to w wyścigach ulicznych jest ważniejsze niż jakakolwiek liczba koni

@Adasi: czyli na torze nigdy nie byłeś poza gokartami?

Na drodze jest za dużo zmiennych, raczej nikt nie jeździ na granicy przyczepności, a im ma się mocniejszą i droższą furę tym częściej odpuszcza się w zabudowanym widząc jakiegoś młodziana piłującego swojego kompakta do odciny w nocy po przejściach dla pieszych - spora część twoich killi może z tego wynikać

•  

@miiihau serio, a ja tylko jeden kanał znam ten stary na którym były te wszystkie filmy

•  

@Atreyu: ocho zaczyna się, nie mam nic mądrego do powiedzenia to będę atakował.
      Byłem w szkole jazdy Porsche na torze Poznań, jeździłem w Łodzi, na gokartach również bo to lubię, podobnie z driftem.
      Owszem jeździ się na granicy nie raz, nie bardzo wiem co chcesz osiągnąć wyśmiewając mnie jakobym kiedykolwiek compacta miał. Udowadniać nic Ci nie muszę, napisałem jak to wygląda z drugiej strony jako wielokrotny uczestnik podobnych przejażdżek czy wyścigów. Wierz w co chcesz i atakuj dalej skoro wtedy czujesz się lepszy.

•  

@Adasi: nie muszę cię atakować żeby czuć się lepszy, wystarczy to co sam napisałeś 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ

•  

Komentarz usunięty przez autora wpisu

•  

@Adasi: idź być słabym kierowcą gdzie indziej, nawet nie czytałem co tam chrumkałeś nocny stritrejserze xD

Gorące dyskusje ostatnie 12h