Wpis z mikrobloga

Rok z bachatą (90% sensual + jakieś duperele z dominikany), ktoś chce AMA? ( )
Na podstawie tego tańca widzę, jak potężne splugawienie braku pewności siebie, świadomości swego ciała we mnie siedziało. Zakładam że gdybym w 2016 nie poszedł na kurs tańca, dalej waliłbym gruchę w przerwach między lvlowaniami w Tibii. Pisałem o całej przemianie w ebooku https://d4nce.pl/ebook , a wcześniej jeszcze na tagu #tuxtanczy. Moja historia jest #!$%@? jak ja XD
Ciągle moim powodem braku lub słabych postępów nie był brak zaplecza technicznego, (rytm i mechanikę prowadzeń rozkminiałem bardzo dobrze) a brak wiary w siebie. Taniec (a zwłaszcza bachata) rad niewola wymusza przełamywanie się. Na początku miałem problem poprosić znajome partnerki do tańca, potem tańczyłem na obcym dla siebie gruncie w Wawie, gdzie nie znałem w sumie nikogo prócz koleżanki z którą przybyłem.
Przemiana przemianą, sama bachata dała mi takie fajne poczucie flow którego nie miałem w kubanie. Bodymovement sensualowy był #!$%@? ciężki na początku do nauczenia się. Jest kupa figur i wychyleń gdzie masz co najmniej kilka warunków do spełnienia swoim prowadzeniem aby kolokwialnie mówiąć nie jebło ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale daje satysfakcje jak wejdzie prawilnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam temat, ilość figur, prowadzeń jest tak #!$%@? rozległa że gdyby nauczyć AI prowadzenia to by wykitowało po ilości wprowadzonych możliwości.

Na wideło demko z lipca z prywatnej lekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#taniec #tuxtanczy #milionowamotywacja #bachata
N.....p - Rok z bachatą (90% sensual + jakieś duperele z dominikany), ktoś chce AMA? ...
  • 4
@Ruy_Lopez: Stary ja 4 lata temu nie byłem w stanie zapłacić drobnymi w biedronce bo przez #!$%@?ą tarczyce (hashimoto+niedoczynnosc) dowolna sytuacja nieco stresowa sprawiała że trzęsły mi się ręce. Jestem pod kontrolą lekarzy, zacząłem brać hormony i zaczęło normalnieć. Teraz uczę się into życie, na tą chwile mam więcej atencji niż jestem w stanie mentalnie jej wykorzystać.