Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W Stanach został niedawno ufundowany Center for Psychedelic & Consciousness Research na uniwersytecie Johna Hopkinsa gdzie naukowcy będą badali wpływ psychodelików na ludzką psychikę i świadomość.

  Zaciekawiło mnie, że psychodeliki powoli przechodzą do mainstreamu, bo u mnie mija już prawie 4 lata odkąd rozpocząłem na własną rękę mikrodawkowanie LSD. Dodawałem nawet wpis na wykopie gdy zaczynałem to robić - https://www.wykop.pl/wpis/16833021/od-jakchs-2-miesiecy-biore-regularnie-lsd-w-mikrod/

  Z uwagi na to, że nie ma żadnych badań na temat długoterminowego zażywania tej substancji to chciałem tylko napisać, że póki co żyję i mam się dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdarzały się dłuższe lub krótsze przerwy w schemacie dawkowania, ale do tej pory nie zauważyłem ani jednego minusa.

  W dni gdy mikrodawkuję wciąż mam lepszy nastrój, koncentrację, jestem nieco bardziej pobudzony i rozmowny a także zadowolony z tego co mam i ustatysfakcjonowany życiem nawet gdy są w nim problemy.

  A zatem wniosek jest taki, że można żyć na LSD min. 4 lata xD Jakby ktoś miał pytania to odpowiem w komentarzach.

  #lsd #narkotykizawszespoko #narkotyki #swiadomosc #oswiadczeniezdupy #depresja
  pokaż całość

  odpowiedzi (69)

 • avatar

  moja dziewczyna nie jadła mięsa 4 lata, nie jadła, bo zrobiłem jej galaretkę na wieprzowej żelatynie :D zjadła no i się zaczęło, mówię jej, to popłakała się
  slaby zart?
  #wegetarianizm #pytanie

  odpowiedzi (40)

 • avatar

  Poproszę o kilka plusów dla mojej pitcy!

  #pizza #gotujzwykopem

  odpowiedzi (17)