•  

#anonimowemirkowyznania
    Od 11 miesięcy pracuje jako junior python developer.

Rok temu wysłałem w sumie 2 cv, z tej pierwszej firmy zaprosili mnie na rozmowę i tydzień później podpisałem umowę. Nie miałem githuba więc kazali opowiedzieć coś o swoich projektach i cośtam nawymyślałem, jakieś rzeczy, które w sumie chciałem kiedyś zrobić, ale nie mogłem się zabrać xD

Nigdy niczego nie studiowałem. Nigdy wcześniej nie pracowałem. Nie przeczytałem żadnej książki o programowaniu, zacząłem kiedyś jakis krotki kurs pythona online (darmowy) zeby zobaczyc co to jest w ogole to programowanie, a potem to już tylko dokumentacja i so. 2 lata przed zaczęciem pracy wiedziałem guzik o programowaniu, nawet nie umiałbym wymienić 3 języków xD Do dzisiaj umiem pisać tylko w tym pajtonie xDD jak miesiac temu dostałem, zeby coś poprawić w kodzie napisanym w c# to myslalem, ze mi sie mozg przegrzeje po 5 minutach gapienia sie w to xD
    Ogolnie nie umiem wyjaśnić co to jest co właściwie i czemu tak działa, itp
    ogolnie nauczylem sie chcac nie chcac w pracy masy rzeczy, narzedzi, baz, administracji i nawet frontendu (wiec w zasadzie jestem bardziej fullstackiem). ale nadal... wiem jak cos zrobic, zeby bylo ok, jak naprawiac konkretne bledy, jak zrobic zeby cos sie zadzialo, zmienilo, ale ni chu.. nie potrafie tego wyjasnic xd

Zarabiam se skromnie, mimo, ze wawa, bo nie niecałe 3 na rękę, ale jestem niezmiennie oszołomiony jak zdam sobie sprawę, że tylu pracowitych, ambitnych ludzi, studentów, absolwentów, zawziętych samouków marzy o pracy w it jako dev. Jeszcze pisżą, że oni to nawet darmowy staż by chcieli :) i nie ma w tym nic złego :)) bo doświadczenie jest cenne :)))

Zawsze miałem się za pechowca w życiu, ale to muszę przyznać, że mi się udało. Moja mama dalej mi nie wierzy, ze pracuje jako programista, bo syn jej koleżanki z pracy jest programista i skonczyl matme na uw i to jest ciezka praca, dla najlepszych niemożliwe, że ja taką dostałem! xD

Ale wesoło mi dzisiaj, tak chciałem sie podzielic

#it #pracait #programowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

Gorące dyskusje ostatnie 12h