Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mój syn dostał dzisiaj plaskacza od niewidzialnej ręki rynku.
  Ostatnio umówiliśmy się, że jest na tyle duży (prawie 5 lvl), że może dostawać kieszonkowe i zbierać sobie na coś. Ale... koniec komunizmu, że rodzice wszystko kupują. Uzbierał majątek w kwocie 20 zl i ruszył na zakupy. Najpierw Smyk. No ale z takim budżetem to co najwyżej reklamówkę kupi xD niezadowolony poszedł do Pepco. Oczywiście wszystko co ciekawe 40, 30, 50 zl. Z każdym pytaniem i odpowiedzią coraz więcej łez płynie. No ale jestem twardy. Zbieraj synku, później coś kupisz. Widze, że nie odpuści. Pierwsze zakupy młodego. Płacze, ale jest. W końcu klocki mini zestaw podróbka lego za 4 zł xD normalnie nawet nie splunalby na to, że ale teraz wziął zadowolony jak reklamówkę czekolady. Mówi, że zrozumiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #zonabijealewolnobiega #dziecko #chwalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (24)

 • avatar

  Jestem zlotem

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  #ford jego mać mnie dyma już mocno, zawsze bronilem samochodow Forda bo dobrze mi się jeździło ale to co się dzisiaj kolejny raz odjaniepawliło na serwisie Ford Store w Gdyni to mnie krew już zalewa.
  Przy okazji wymiany opon i jakiejś tam akcji serwisowej przeprowadzono sprawdzenie samochodu przed zimą. Spoko luz, lepiej być na zimę przygotowanym. Po sprawdzeniu informacja - wyciek z pompy wtryskowej, wymiana około 4000zl. Oczywiście po rabatach dla stałego klienta. Sporządzono ofertę, dostalismy czas żeby się zastanowić. Dodam że auto ma teraz około 3 lat i ponad 90tys km. W domu olśnienia przecież przedluzylismy gwarancję przy okazji ostatniego serwisu. Ford Gwarancja12 do ręki i do salonu umówić się na wymianę. Na miejscu kiedy serwisanci zobaczyli gwarancję natychmiast stwierdzili że sprawę trzeba dokładnie sprawdzić bo przecież to moze tylko mały wyciek. Wymienili by uszczelnienia a to już nie podlega gwarancji. Doradzcie: zgodzić się na wymianę uszczelnień i płacić czy walczyć o wymianę pompy na gwarancji skoro tak się oferowali wcześniej. Jak dla mnie to zwykły skok na kasę.
  Dodam tylko że za ostatni serwis płaciłem 5tys bo znaleźli wyciek na chlodnicy( oczywiście nie podlega gwarancji) wcześniej przy okazji zwykłego przeglądu oleje +olej w skrzyni, hamulce 4 tys zostało na miejscu. Ogólnie na samochodzie nie oszczędzam bo jeździ żona i dzieci ale wydaje mi się że wchodzę na jakiś wyższy poziom dymania mnie na kasę.

  Może ktoś poleci jakiś dobry niezależny serwis Ford w okolicach Gdyni?

  #ford #motoryzacja #serwis #fordgownowort #fordgalaxy
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (166)