Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Oświadczenie majątkowe Marszałka Senatu w Wiadomościach TVP
  #polityka #tvpis #neuropa #4konserwy

  odpowiedzi (40)

 • avatar

  W mojej pracbazie zwolnili dzisiaj kierownika jednego z większych działów. Facet pracował tu ponad 20 lat. Nie był to żaden typowy Janusz z wąsem, co tylko pierdzi w stołek, tylko bardzo pracowity, uczynny człowiek. Mój kieras żartował, że tamten jest tak oddany pracy, że nawet urlopów nie wykorzystuje w pełni, bo nie ma kiedy, tak jest zawalony robotą.

  No i wczoraj wyleciał. Za to, że miał własne zdanie i potrafił go bronić, przez co miał na pieńku z innym kierownikiem z zagranicznego oddziału. I tak kierownictwo zbierało haki na niego, aż w zeszłym tygodniu znaleźli coś, za co uznali, że można go już bez skrupułów wywalić na zbity pysk. Powód był tak denny, że na samą myśl o nim czuję zażenowanie.

  Niby znałam gościa przelotem, głównie mailowo, ale jest mi tak mega przykro z jego powodu... Facet poświęcił tej pracy ponad 20 lat, a oni go potraktowali jak śmiecia ( ͡° ʖ̯ ͡°). Pamiętajcie Miraski nie warto się poświęcać dla pracy, oj nie warto...

  #gownowpis #januszebiznesu #pracbaza #smutnazaba
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Ah... usłyszałam cudowny komplement od pacjenta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Usuwałam górnikowi zęba i na wyjściu z gabinetu powiedział mi:

  -Ale mo pani paro w łapach.

  (。◕‿‿◕。)
  #heheszki #chwalesie #dentysta #rozowypasek

  odpowiedzi (38)