Wpis z mikrobloga

Mazurek jest #!$%@?, jak dla mnie w tym wywiadzie z Bosakiem totalnie się skompromitował. Te ciągłe przytyczki, wyśmiewanie, pytania pod tezę, wkładanie Bosakowi słów których nie powiedział, CIĄGŁE przerywanie co 2s i nie dawanie Bosakowi odpowiedzieć (bo widocznie zaczynał dobrze się tłumaczyć) a potem jeszcze ,,stwierdzanie'' że jest sfiksowany ... to jest #!$%@? dziennikarski dramat, tu dla przypomnienia jak wygląda prawdziwy dziennikarz, wrzucam wywiad z Korwinem w Wnet
#konfederacja #4konserwy #bosak #polityka
  • 9
@nbhd: Nie, w prawie każdym wywiadzie przerywa gościom i często nie pozwala dokończyć nawet jednego zdania w odpowiedzi. Natomiast pytanie jaki cel miała ta rozmowa. Skoro nie zaczęły się jeszcze obrady to w temacie bieżącej polityki nie ma za bardzo o co pytać, więc wiadomo, że będzie o światopoglądzie. I tutaj według mnie ten wywiad spełnił swoje zadanie, bo przekazał skrajność Bosaka, którą ocenią sobie widzowie.
@nbhd: Cieszy mnie, że miałkość intelektualną Mazurka i jego szpagaty intelektualne dostrzega nie tylko ta najbardziej lewa strona.
Jako ciekawostkę wrzucam cytat z Mazurka z "w potylicę"
Mazurek o sobie:

Dobry Boże (...) dlaczego uczyniłeś mnie symetrystą?

następnie stawia taką tezę:

Symetrysta prawicowy będzie sarkał albo wręcz odrzuci „w Sieci” – to nie dla niego, to zbyt jawne

Cały artykuł podpisany jako:

autor: Robert Mazurek

Stały współpracownik tygodnika "Sieci".
@nbhd: co za cymbał z tego Mazurka, przeciez niektore pytania, sugestie i pseudoironia tego redaktorzyny sa na takim niskim poziomie ze az cringe mnie bierze xd
widac caly ze wywiad mial na celu osmieszanie Bosaka ale mu sie to nie udalo