Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ogień z dupy

#humorobrazkowy

odpowiedzi (7)

Mirki zmieniam branżę i z tej okazji mam do oddania 2 tony żelków. Zwyciezce #rozdajo wylosuje sposrod plusujacych dzis do godziny 23:00. W losowaniu biora udzial wszyscy, nawet zielonki ¯(ツ)/¯ zdjecie pogladowe z neta bo żelki mam spakowane w kartonie ¯\_(ツ)_/¯
    #cebuladeals #codziennerozdajo tag do obserwowania

odpowiedzi (56)

Hej! Dziś zapraszam Was do wykopywania prostego przepisu na Smażony ser - tradycyjne czeskie danie idealne na obiad

Mam też do Was małą prośbę. Zerknijcie do naszego najnowszego vloga o Cieszynie, który jest wrzucony do przepisu. Różowy spędził nad nim dwa tygodnie i myślę, że udało nam się zaliczyć spory progres jeśli chodzi o video :) będzie nam miło gdy więcej osób go zobaczy bo dla twórcy zawsze najważniejsi są widzowie, a gdy jest ich wielu daje to większego kopa niż gdy film obejrzy tylko 100 czy 200 osób.

Przepis jest bardzo prosty, a składniki do niego znajdziecie w każdym polskim sklepie :) Gdy go zrobicie koniecznie dajcie znać na mirko i oznaczajcie mnie oraz tag ;)!

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
    MG78

PS

#kuchniamg78 - jeśli ktoś chce to zapraszam również do śledzenia tagu z przepisami :)

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
    Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
    pokaż całość

odpowiedzi (79)