Wpis z mikrobloga

Daje rade ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Nie ma porównania do kostek na asfalcie i w mieście #ebike #rowerelektryczny #pokazrower #rower

W sumie wymieniłem w nim pedały i opony a dokupiłem buty, torbe na rame, światła, błotniki, stopke, zamykanie, ac
Byłby w tym koszcie używany samochód klasy premium albo przyzwoite moto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
suqmadiq2ama - Daje rade ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚ 

Nie ma porównania do kostek na asfalc...

źródło: comment_N7ASNEDk76bpqysLZqPur0IXRQV1mUvn.jpg

Pobierz
  • 18
@suqmadiq2ama: Z tego co rozumiem masz tam wspomaganie pedałowania, a nie manetkę z gazem, chodzi mi o to, jaką masz prędkość na najcięższym przełożeniu (najmniejsza zębatka z tyłu) razem ze wspomaganiem, więcej jak 35 km/h?
W pewnym momencie po prostu brakuje przełożenia (zwłaszcza w takim MTB z niewielką zębatką z przodu), chodzi mi o to, z jaką realnie maksymalną prędkością można tym śmigać po mieście?
@balrog84: Więc tak, wspomaganie działa tak że rozpędza rower do 25/h i się wyłącza powyżej tej prędkości, ma to moc imo - jeżdżę tylko na największym przełożeniu i po jednym pełnym obrocie korby mam te 25/h od startu,
Pod górkę czy po prostej do tej prędkości nie czujesz nic pod butem, kręcisz jakbyś zawsze jechał z górki (na największym wspomaganiu „3” które daje zasięg 45km, najniższe „1” 85-100km, tu już czuć
@wykopowy_brukselek: Dzisiaj założyłem opony drogowe, jeździłem nim po lesie na fabrycznych i jest mega zajebiście ale kupiłem go w zamyśle jako transport do pracy na kontrakty za granicą (bo wrzuce do samolotu) i zmieniłem już opony na drogowe żeby był przygotowany bo nie wiem gdzie wyląduję po urlopie za dwa tygodnie, jutro jak nie będzie padać to obadam czy da się w tych po ścieżkach w lesie jeździć.

@WuERA: Każdej linii trzeba się pytać osobno - w najgorszym wypadku wyślę kurierem lub zamówię sobie nową na adres za granicą, mogę też wysłać cały sprzęt busem, możliwości jest multum (czego nie ma w przypadku motocykla wcale oprócz lawety albo kontenera)
@suqmadiq2ama: Kupiłem swojego eST500 wczoraj. Tez zamówiłem inne opony, ale znacznie węższe, bo 1.75. Jedyny "cieższy" teren po którym będę jeździł to ubite ściezki szutrowe. Opony mają dojść jutro więc zrobimy test drogowy w weekend. Miałem ten problem o którym pisałeś. Rower, obecnie jeszcze w super promce (wychodzi poniżej 4k), a nie można o nim znaleźć żadnych informacji w necie. Ew. jakies filmy brytoli na YT, ale tylko pierwsze wrażenie