Wpis z mikrobloga

Wiecie co, nikt, e to nikt nie wmowi mi że kobieta może mieć problem ze znalezieniem partnera. Jedyne co musi zrobić, to wykazać minimalne chęci. Nie mówię że trafi na chada 10/10, ale normalnego faceta może znaleźć bez problemu.

Przykład?
Moja znajoma, w skrocie: wiek 33, jeździ na wózku, naprawdę nie należy do atrakcyjnych, ma nadwagę.

Założyła tindera i pokazuje mi śmieszne wpisy od kolesi którzy wręcz się jej narzucają. Ona przy naprawdę ciężkiej sytuacji swoich partnerów poddaje segregacji. Tak, dobrze uslyszeliscie, większość odrzuciła, a Ci co do niej piszą są w stanie zapełnić kalendarzy randkowaniu na miesiąc.

Ostatnio poznała programistę. Ma działalność, własne mieszkanie, sporo zarabia, ogólnie normalny koleś. A ona co? Ma z niego beke bo jest wg niej #!$%@? xD.

Czaicie?

Takich sytuacji są dziesiątki, tak że nikt ale to nikt mi nie wmowi że #rozowepaski maja problem ze znalezieniem partnera.

#zwiazki
#przegryw
#stulejacontent
#logikarozowychpaskow
  • 16
@fizol-umyslowy27k:

nie? a ja widzę :) zabawne, że wśród kobiet i mężczyzn działa ten sam mechanizm - bardzo często Ci, którzy specjalnie za wiele nie mają do zaoferowania mają suuuuper wysokie wymagania (i zero, ale to 0 pokory wobec siebie samych).

@Razzish:

wiesz, myślę że pojedyncze przypadki to trochę zbyt mało by wyciągać daleko idące wnioski. ja po krótkim opisie tego jak ona się zachowuje nie chciałbym być nawet jej
@secret_passenger: Znam ten typ człowieka. "działalność, własne mieszkanie, sporo zarabia" no wielki pan świata. A w klubie przy barze to cichutkim głosikiem zamawia. Po co jakiejkolwiek kobiecie taki facet? Już lepiej żeby była sama. Kobiety nie mają palącej potrzeby ciupciania, więc nie muszą brać pośledniego partnera.
@fizol-umyslowy27k: wyluzuj - za dużo wykopu. część kobiet lubi rzeźbioną klatę, ekstremalne emocje, wyjazdy co chwilę itp, inna część uwielbia rachitycznych intelektualistów w okularkach i rozmowy o Kirkegardzie.
i pewnie tych "grup" kobiet co lubią w mężczyznach różne rzeczy jest wiele.

dokładnie tak samo jak z mężczyznami. jedni się koncentrują tylko na wyglądzie. dla innych wazniejsze są inne sprawy.

naprawdę to nie jest zerojedynkowe...
@Razzish: to co piszesz to oczywistość dla każdego z minimalnym ilorazem IQ nie istnieje kobieta, która nie mogłaby sobie znaleźć normalnego ogarniętego życiowo faceta. A te całe płacze, ze kobiety tez nie maja lekko to żale jakichś ulancow 4/10 i mniej, ze nie maja szans u chada 10/10.

@fizol-umyslowy27k: chciałem tylko napisać, ze zgadzam się ze wszystkim co tutaj piszesz. Już wiele razy słyszałem od różowych, ze to bez znaczenia
@Razzish: ale to jest stary efekt, paradoksalnie dziewczyny z nadwagą niepełnosprawne mogą mieć więcej potencjalnych facetów niż te z górnego środka. Dlaczego? Bo facetom się wydaje, że do 7/10 nie mają szans startować, ale taka 3/10 jeszcze na wózku - o to może uda mi się zaliczyć.

A dla tych facetów co mają powodzenie u kobiet to też jest tzw. "easy lay". Grubsza, brzydsza dziewczyna jak facet jest przystojny ani nie
@fizol-umyslowy27k: @secret_passenger: , że ma być przystojny albo chociaż niebrzydki to wiadomo, ale trochę naginacie jeżeli chodzi o "niebycie #!$%@?ą".

Czy gość jest introwertykiem czy ekstrowertykiem, programistą czy spawaczem chodzi o kogoś kto np. stojąc w kolejce nikt sie nie wepchnie przed niego, a jak wepchnie to go #!$%@? zwykłym "ej kolego gdzie się pchasz?". Jest ogromna różnica między byciem cichym i budzeniem szacunku i wręcz niepokoju, a byciem cichą
@JimNH777 nie zgodzę się. to nie tak działa. można wpuścić kogoś do kolejki przed siebie - czasami nie warto się awanturować. ja wiem że wieku z was się wydaje że każda kobieta tutaj na wykopie to jest typową Karyna, której imponuje typowy Seba, ale to jest uproszczenie. w dodatku krzywdzące.

tak. partner musi być dla nas atrakcyjny. nie ma innej rady. ale dla każdego z nas ta atrakcyjność może być nieco inna.
@secret_passenger: to byl przykład i przecież wiesz, że chodzi o to by w życiu być asertywnym, stanowczym, nie dać sobą pomiatać, a nie, że w kolejce do monopolowego będziesz się bił z naćpanym sebiksem o 2 w nocy.
@fizol-umyslowy27k:

Ale ten programista nie ma nic do zaoferowania. Mieszkanie, pieniądze - to kobieta może znaleźć wszędzie.


Słyszałem, że podobno hajs i wpisy do księgi wieczystej płyną rurami kanalizacyjnymi. Wszędzie. No nie jest tak. Nawet będąc programistą15k musisz trochę na to mieszkanie odkładać.

Znam ten typ człowieka. "działalność, własne mieszkanie, sporo zarabia" no wielki pan świata. A w klubie przy barze to cichutkim głosikiem zamawia. Po co jakiejkolwiek kobiecie taki facet?