•  

@Szarozielony: Grając w jego gry średnio 10 razy na minutę widzisz na ekranie jego nazwisko.

•  

10 razy na minutę widzisz na ekranie jego nazwisko.

@Slavonlorden: kiedy? w jakiej grze?

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@KK44: czemu nie zawołałeś @Wonziu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@KarPaKo: DIRECTED BY

KOJIMA

SCENARIO BY

KOJIMA

GAME BY

KOJIMA

STARY NAJEBANY BY

KOJIMA

•  

@KK44:
      Ja sadze ze Kojima jest jednak za małym człowiekiem żeby moc rywalizować własnym ego z Sapkowskim czy Wałęsa. Tu mowimy o rozmiarach przekraczających ludzka wyobraźnie.

•  

@KK44 brakuje najważniejszej osoby

źródło: 1573244591377.jpg

•  

Przy MGS V to był cel wymierzony w Konami, a nie by sobie ego popieścić przed graczem. Konami od lat czaiło się by zrobić z MGS'a taśmówkę z marnym skutkiem. Ludzie kupowali tylko części stworzone przez Kojimę, a reszta gier była olewana (i słusznie). Dlatego przy MGS V Konami usunęło z okładki imię twórcy i logo studia. Potem studio zostało rozwiązane.
      Andrzej Sapkowski to prowokator i bardzo dobry pisarz. Jak najbardziej jest dumny (i być powinien) ze swoich książek. A reszta jego wypowiedzi? Prowokacje i naigrywanie się z idiotów, których nie brakuje. Sam mam bekę z podludzi, którzy obrażają i wyśmiewają Sapkowskiego za jego wypowiedzi. Są to ludzie, którzy nic nie stworzyli w swoim życiu, a jedyne co robią to gównoburze w internecie.
      Obecnie jest wyzywany za "mistrza gier komputerowych" (nikt nie wszedł w polemikę), upomina się za "pieniądze z góry " gdzie cd-projekt to byli mistrzami w negocjacjach co pokazali jako dystrybutorzy w tamtym czasie (gry za połowę ceny na premierę). No, ale oczywiście to jest zwykły pijak, buc i idiota...

•  

Jeszcze mógłbym się nieźle rozpisać w kwestii Hideo Kojimy, bo jest to jeden z najważniejszych twórców gier komputerowych w historii. Z ważniejszych rzeczy jakie zrobił to:
      - stworzenie nowego gatunku czyli skradanek (i skradanek akcji), co też nie było wcale takie łatwe. Od czasów Metal Geara wyszło wiele gier skradankowych, ale tylko część były grami bardzo dobrymi. Nie wystarczy tylko dać postacie, których trzeba unikać. Trzeba też stworzyć odpowiednią atmosferę i dać tyle zawartości żeby gracz nie poczuł znużenia.
      - skutecznie dążył do tego żeby wypromować imiona i nazwiska osób, które brały udział w tworzeniu gier, jak i nazw ich studia. Wcześniej przy tytułach gier były podawane jedynie nazwy wydawców
      - jego gry do dziś (mówiąc o serii MGS) są uważane za najmniej schematyczne gry. Nawet grając w takiego MGS 1 można czerpać więcej przyjemności niż przy większości tytułów AAA z ostatniej dekady. Nie bał się dodawać do gry systemów, które przy rozgrywce gracz spędzi nawet 30 minut (lub mniej, dużo mniej). Dziś większość twórców eksploatuje swoje rozwiązania (i nie tylko) maksymalnie jak to możliwe, a w skrajnych przypadkach przerzucają je z serię na serię (jak to robi Ubisoft).
      - MGS V The Phantom Pain zostało wydane za wcześnie, bo wydawca odciął kluczowych pracowników od prac nad projektem i wymusił przyspieszenie daty premiery. Mimo to gra jest bdb piaskownicą z ogromną ilością możliwości jakie zostały podane graczowi. W sumie to nawet jest ich na tyle dużo, że jedynie wyobraźnia będzie ograniczeniem. Sam widziałem co ludzie wyprawiają przy tej grze i zrobiło na mnie nie liche wrażenie. A sam się też dobrze przy tej grze bawiłem.

•  

@Xerdur:
      Z tym Sapkowskim to pojechałeś jak cholera xD.

•  

@Flypho: Może cię zaskoczę, ale wielu pisarzy uważa internautów za idiotów. Nawet sam Stanisław Lem kiedyś powiedział "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". Tutaj na wykopie znajdą się idioci, którzy uważają się za wielkie osobistości, bo stworzyli jakiegoś populistycznego mema.
      No i też weź pomyśl. Gdyby Sapkowski byłby naprawdę takim bucem to już by afera goniła aferę przy produkcji Wiedźmina na Netflixa. A jeszcze czytałem opinie chwalące współpracę z Sapkowskim.

•  

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

@Xerdur: Zaprezentowałeś się jako ten internauta idiota, bo to nie cytat Lema, tylko wyssany z palca. Poprzednie komentarze bardzo trafne, ale ostatni jakoś zepsuł mi ten obraz, że dobrze się Ciebie czyta,

No i też weź pomyśl. Gdyby Sapkowski byłby naprawdę takim bucem to już by afera goniła aferę przy produkcji Wiedźmina na Netflixa. A jeszcze czytałem opinie chwalące współpracę z Sapkowskim.

@Xerdur: Tworzenie serialu to sporo kasy, mieli by go teraz podkopywać?

•  

upomina się za "pieniądze z góry " gdzie cd-projekt to byli mistrzami w negocjacjach co pokazali jako dystrybutorzy w tamtym czasie (gry za połowę ceny na premierę).

@Xerdur: tylko oni potem chcieli mu wypłacić dodatkowo, ale zaczął działać na szkodę gry wypowiadając się o niej i o graczach w bardzo jednoznaczny pejoratywnie nacechowany sposób.

•  

@KK44: Sapkowski chyba nie ma jakiegoś wyjebanego ego, tylko uważa że to co CDPr zrobiło z jego twórczością to profanacja, obstawiam że do jedynki ma szczególne zarzuty xD
      Dodatkowo gry wychowały mu pokolenie zjebanych "fanów", wiedźmińskich neofitów którzy nie przeczytali żadnej książki, ale mają najwięcej do powiedzenia w każdym temacie.

•  

@Prowo: Jeśli uważanie swojej twórczości za świętość, którą można "sprofanować" a fanów za kompletnych kretynów nie jest wybujałym ego, to nie wiem co jest. xD

•  

@KK44: kto tu mówi u świętości xD Pierwsza część growego wiedźmina to nawet nie jest uszanowanie dla twórczości Sapkowskiego, jak bym dostał taki scenariusz jak on to też bym brał kase z góry i spierdalał z tonącego okrętu xD

Redzi od samego początku procesu twórczego gry zakładali że historia nie będzie o Geralcie, ale do gry wszedł kapitalizm i z racji że saga książek była głównie o białym wilku to gra też musiała, cały rys fabularny nie był pod niego przygotowany szczególnie widać to na początku inb4 uber super wiedźmin uznany za martwego i przebity widłami sie budzi kurwa na wózku w kaer moren xD

A potem się zaczęła cała nagonka prowadzona od lat przez fanbojów gry na Sapkowskiego

•  

@Xerdur:
      Ja sadze ze jak Sapkowski dostanie do łapy trochę zielonego to potrafi być prawdziwym gołąbkowy, jak trzeba to nawet i cały miesiąc xD.

•  

Zaprezentowałeś się jako ten internauta idiota, bo to nie cytat Lema, tylko wyssany z palca. Poprzednie komentarze bardzo trafne, ale ostatni jakoś zepsuł mi ten obraz, że dobrze się Ciebie czyta,

@Psota: Dowodów możę i nie ma, że Lem faktycznie się tak wypowiedział o internautach, ale... Wejdź sobie choćby w tag # polka, # neuropa, # tinder i nawet nie będziesz chciał rewidować tej opinii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tworzenie serialu to sporo kasy, mieli by go teraz podkopywać?

Przecież Sapkowski brał czynny udział przy tworzeniu serialu.

•  

Ja sadze ze jak Sapkowski dostanie do łapy trochę zielonego to potrafi być prawdziwym gołąbkowy, jak trzeba to nawet i cały miesiąc xD.

@Flypho: I tak piszesz o kimś, kogo nie znasz? Wiesz, że wielu kochanych przez ludzi celebrytów potrafią być dużo większymi bucami poza kamerami?

•  

@Xerdur:
      Wiem, nienawidzę celebrytów.

+: Xerdur
    •  

@Flypho: z tego co wiem to CDPred proponował mu wielokrotnie płatne konsultacje i zazwyczaj odmawiał xD
      Wydaje mi sie że serial jest po prostu mocniej pod jego dyktando a i reżyserka chce bardziej oddać prawdziwy klimat
      książkowego wiedźmina.

•  

@kexus512: @Slavonlorden: no chyba dlatego ze on się tak wszystkim zajął wiec chyba wypada dac swoje nazwisko w takich informacjach

+: Graner

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (17)

wykreślanka na największego polaka: wykreśl tego najmniejszego!!

szok, niedowierzanie, czy polacy oszaleli?!??

wczoraj odpadł najsilniejszy człowiek na świecie Mariusz Pudzianowski. Kto odpadnie teraz a kto zakwalifikuje się do miejsca na podium?

#najwiekszypolak #glupiewykopowezabawy #polska #wykreslanka pokaż całość

odpowiedzi (31)

Tak w sprawie ostatnich wydarzeń. Kiedyś na miejscówce zostaliśmy wylegitymowani przez przechodzący patrol. Tylko nas spisali. Uskutecznialiśmy blanty i coś nas tchnęło, żeby spalić dowody zbrodni do końca. Niedługo potem przyjechał drugi patrol, tym razem w cywilu, antynarkotykowi. Szybkie trzepanie. Każdy oczywiście w kieszeniach bletki, młynki i połówki papierosów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kolega nie dopatrzył i w młynku miał zmielone może 0,4 na blanta. Jakież było nasze zdziwienie, gdy policjanci stwierdzili, że za mało palenia przy zbyt dużej papierologii i zbyt niskiej szkodliwości czynu. Zdziwienie nas przerosło, gdy panowie nie wysypali tego na ziemię, tylko spowrotem do młyńka, który nam oddali i uprzejmie ale stanowczo kazali zmienić miejscówkę, najlepiej iść do domu spać. Nikt do nas nie strzelał. Ale też nikt nie machał nożyczkami...

#konin #policja #narkotykizawszespoko
    pokaż całość

odpowiedzi (58)