•  

  Ja pierdole, nawet nie wiem jak opisać to co się odjebało...
  Zacznę od początku.
  Moja żona pochodzi z bardzo konserwatywnej rodziny (seks dopiero po ślubie i takie sprawy). Znamy się od gimnazjum, z początku byliśmy najlepszymi przyjaciółmi, spotykaliśmy się po szkole na wspólne zabawy, razem się uczyliśmy, poszliśmy nawet razem do tej samej szkoły średniej i ten sam kierunek studiów, byliśmy wręcz nierozłączni. W ostatnim roku studiów zrozumieliśmy, że jesteśmy sobie pisani. Zostaliśmy parą, narzeczonymi aż w końcu na początku kwietnia tego roku wzięliśmy ślub. Oczywiście przed ślubem nie uprawialiśmy seksu ani nawet nie widzieliśmy siebie nawzajem nago, ale tak ją kochałem, że byłem w stanie poczekać do ślubu i nocy poślubnej. Chcieliśmy to zrobić zaraz po weselu mimo zmęczenia. Oczywiście byliśmy na prawdę wycieńczeni, tak więc postanowiliśmy iść wspólnie pod prysznic gdzie mieliśmy po raz pierwszy zobaczyć siebie tak jak nas Bóg stworzył. Na szczęście nie było żadnych niespodzianek, każde z nas miało to co mieć powinno na swoim miejscu. Puszczamy wodę, wchodzimy pod prysznic aż nagle po chwili moja ukochana żona wybiega z kabiny z krzykiem. Szybko zakręcam wodę, podchodzę do niej i pytam się co się stało a ona na to, że nie wiedziała, że ożeniła się ze świnią i że moje miejsce jest w chlewie.
  Nie chce mi się streszczać całej rozmowy - kiedy facet bierze prysznic woda spływa z jego penisa tworząc wrażenie oddawania moczu. Żona pomyślała, że ją obsikuję.
  Po 10 min kłótni i bezsilnych próbach wytłumaczenia jej tego nieznanego zjawiska objaśniła mi ponownie, że jestem świnią, wieprzem, nie mam kultury o higienie nie wspominając i wyprowadza się do mamusi (do MAMUSI!), bo mysi przemyśleć sens dalszego trwania naszego związku bo jestem osobą, której tak naprawdę nigdy nie znała. Dzisiaj w końcu odebrała ode mnie telefon i oznajmiła mi, że myśli poważnie o rozwodzie.
  A wiecie, co w tym wszystkim jest najgorsze? (╯︵╰,)

  pokaż spoiler Najgorsze jest to, że musiałem pisać tę jebaną #pasta drugi raz bo wcześniej niechcący odświeżyłem stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #zwiazki #slub #rozowepaski #logikarozowychpaskow #konserwatywka #4konserwy #gownowpis

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ale ze mnie śmieszek poza kontrolą. Niech mnie ktoś powstrzyma!

  #olx #heheszki #pasjonaciubogiegozartu

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  naturalna kolej rzeczy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  #f1 #skoki

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  Witajcie Mireczki i Mirabelki, pomożecie? KLIK niestety ale dotarły do mnie wczoraj złe wieści, miażdżyca atakuje drugą i niestety ostatnią nogę Tomka... nie pozwólmy aby Tomek został bez nóg ( ͡° ʖ̯ ͡°) NOGA JEST DO URATOWANIA!!! lecz potrzebna jest natychmiastowa interwencja, musi przejść zabieg wstawienia stentów oraz udrożnienia tętnic, niezbędna jest proteza dla Tomka aby ciało było spionizowane inaczej stenty nie zadziałają ( ͡° ʖ̯ ͡°) Proszę pomóżcie, KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY A CZAS UCIEKA, link do zrzutki KLIK.
  Z góry wszystkim dziękuje w imieniu Tomka za nawet najdrobniejsze wsparcie.
  A teraz #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wygrania nowe słuchawki SONY MDR-ZX110. Wysyłka kurierem na terenie polski na mój koszt. Aby wziąć udział wystarczy zostawić plusa i wykopać znalezisko KLIK
  Z góry dziękuje wszystkim za pomoc, wierze że się uda!
  FB YT:
  #tomaszksiezyk #muzyka #tworczoscwlasna ##gitara
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)